logo

reklam

Özdemir; Çocuklarımız bizlerin geleceği öğretmenlerimiz can damarlarımız

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Çocuklarımız bizlerin geleceği. Onları geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz ise can damarlarımız adeta. Bu nedenle sık sık okullarımıza ziyaretlerde bulunup öğrenci ve öğretmenlerimizin isteklerini,beklentilerini dinlemeye devam edeceğiz’’dedi.
Amasya’daki okullara sürpriz ziyaretlerde bulunmaya, öğretmen, okul müdürleri ve öğrencilerle uzun süreli sohbetler edip isteklerini dinlemeye devam ediyor.
Amasya merkezdeki okulları ziyarette bulunan,öğretmen ve öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbetlerde Amasya’nın eğitim alanında ki yeni projelerini anlatırken değişik ve faydalı fikirlere açık olduğunu dile getiren Başkan Özdemir, bu tarz ziyaretleri sıklaştırarak devam ettireceğini belirtti.
15 Temmuz unutturulmamalı
Şehit Ahmet Özsoy Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Bülbül Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Başkan Cafer Özdemir, Şehit Ahmet Özsoy’un 15 Temmuz destanının baş kahramanlarından olduğunu ve okulun vatan, bayrak, millet ve devlet adına büyük bir şehidin adını taşıdığını belirterek, Darbe girişimi esnasında ve sonrasında yaşananları öğrencilere anlatan Başkan Özdemir, “Bu anlattıklarımı asla unutmayın. 15 Temmuz ve bu destanı yazan şehitlerin yaşadıkları dünyaya ders oldu. Sizler gelecek güzel günlerin aydınlık yarınların asil sahiplerisiniz. Yaşananları iyi öğrenin ve arkadaşlarınıza öğretin” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.