logo

reklam

ÖZDEMİR; Geleceğe güvenle bakan bir toplumu inşa ediliyor

Engelliler Derneklerinden Ziyaretler
ÖZDEMİR; Geleceğe güvenle bakan bir toplumu inşa ediliyor
10 Mayıs-16 Mayıs 2018 tarihleri arası Engelliler haftası etkinlikleri kapsamında Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Arslan başkanlığındaki Amasya ilinde faaliyet gösteren Engelli Derneklerinin başkanları heyet Vali Dr. Osman Varol ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i makamlarında ziyaret ettiler.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Geleceğe güvenle bakan bir toplumu inşa etmek, hiç kuşkusuz engelli ya da engelsiz vatandaşlarımızla ortak umut ve hedefleri paylaşıp, birlik ve beraberliği sağlamaktan geçmektedir. Engelli vatandaşlarımızın yaşama sevinçlerini kaybetmeden, üretken, aktif bireyler olarak toplumsal hayatta rol üstlenmelerini sağlayacak düzenlemelerin hayata geçirilmesi çağdaş bir kamu yönetiminin ve sosyal devletin temel görevlerindendir. Bu kapsamda toplum içerisinde önemli bir nüfusu oluşturan engelli vatandaşlarımızın, eğitim, sağlık ve sosyal haklardan yeterince yararlanmaları devletimizin en önemli hedeflerinden olmuştur.” dedi.
Belediye olarak her zaman engellilerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Cafer Özdemir, “Engelli kardeşlerimizin sosyal hayata tutunmaları için elimizden gelen yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Cafer Özdemir, engelli yürüyüş yollarına ve kaldırım rampalarına’ park edilen araçlarla ilgili tüm araç sahiplerine duyarlılık çağrısında bulundu.
Özdemir, “Bir kısım engellere rağmen hayata tutunan ve sosyal hayatın içerisinde yer alan engelli vatandaşlarımız aynı zamanda toplumumuz için de bir güç kaynağıdır” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle