logo

reklam

ÖZDEMİR; Gün Birlik Günüdür

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Ne zaman Türk milleti kaosa, kumpasa sürüklenmek istense, ne zaman Türk milleti ve devleti yıkılmaya teşebbüs edilse, Türk milleti yine orada olacak, milletinin hizmetinde var olmaya, kafesleri yırtmaya, kaosları aşmaya, oyunları bozmaya ve milletini her şart altında iyi duruma getirmeye devam edecektir.” ifadelerini kullandı.
Özdemir, 3 Mayıs Türkçüler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, Türk milleti, yaşadıkları her dönemde baskıya, zulme karşı durduğunu, bağımsız millet olmanın şuuruyla hareket ederek her türlü haksızlığa karşı çıktığını, yalnızca milletinin değil tüm mazlumların sesi olduğunu söyledi.
Cafer Özdemir, Türk milliyetini; “her şartta önce milletini sonra kendini düşünmek” şeklinde tanımladı. 3 Mayıs 1944 olaylarıyla başlayan bu sürecin, mağdurların müşterek kararıyla o tarihten sonra bayram olarak kutlanmaya başlandığını hatırlatan Başbakan Özdemir, mesajında şunları kaydetti:
“Yüce Türk Milleti ve devletimizin son yıllarda yaşadıkları ve hem içteki hainler hem de dıştaki azmettiricileri tarafından yaşatılmaya çalışılanlar, milletimizin huzuru, devletimizin gücü ve bekası konusunda Türklüğün ne denli önemli bir olgu olduğunu her zamanki gibi ortaya koymuştur. Milli kültürümüzün, ahlak ve fikir yaşantımızın geliştirilmesi, milli ve manevi değerlerimizin gelecek kuşaklara aktarılması, milli birliğimizin kuvvetlendirilmesi, toplum yapımızın sağlamlaştırılması ve Türklüğün yüceltilmesi olarak ifade edebileceğimiz Türk Milliyetçiliğinin önemli günlerinden birini teşkil eden 3 Mayıs Türkçülük Günü’nü kutluyoruz. Gün birlik olmak günüdür. Türklüğün önemini gençlerimize kazandırmanın vaktidir. Bu vesile ile, haksız suçlamalarla maruz kaldıkları işkenceler hatta ölümlere karşın inançlarından vazgeçmeyen onurlu Türk milletini rahmetle anıyoruz. 3 Mayıs Türkçülük Günü’müz kutlu olsun. Yüce Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle