logo

reklam

Özdemir; Hayallerinizi Bizimle Gerçeğe Dönüştürün”

AMASYA Belediyesi “Hayalleriniz Bizimle Gerçeğe Dönüşsün” sloganıyla başlattığı konut projelerine bir yenisini daha ekledi. Amasya Belediyesi ve Albaraka işbirliği ile Akbilek Mahallesi’nde hayata geçirilecek 376 adet Sosyal konut başvuruları bugün başlıyor. 15 Bin lira peşin ve 535 taksitle ev sahibi olma imkanı sağlanacak.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Kentsel dönüşüm; şehir sorunlarına çözüm üretmek amacıyla, değişime uğrayan bir bölgenin ekonomik, fiziksel, sosyal ve çevresel koşullarına kalıcı bir çözüm sağlamaya çalışan kapsamlı bir vizyon ve eylem çalışmasıdır” dedi.
Kentin tarihi dokusunun korunduğunu belirten Başkan Cafer Özdemir, şunları kaydetti: “Şehrimizin tarihi dokusunu korumak, ekonomik yaşamı canlandırmak, kentsel yaşam kalitesini arttırmak kültüre dayalı dinamikleri harekete geçirmek amacıyla “Hayallerinizi Bizimle Gerçeğe Dönüştürün” sloganıyla her ölçekte konutlaşmada tüm aktörleri kullanarak yeni bir şehir inşa ediyoruz. Bir kentin kimliğini oluşturan onun kültür varlığı; kültürüne katkıda bulunan kavram ise şehir kimliğidir. Şehrin tarihi kimliğini koruyarak rahat ve yaşanabilecek yerleşim alanları inşa etmek amacıyla 8 yılda önemli projelere imza attık. Amasya’nın sosyal yaşam düzeyi ve gelir dağılımını göz önüne alarak hayata geçirilen konutlaşma seferberliğinde Akbilek mevkiinde sosyal konut projeleriyle halkımıza yeni yaşam alanları kazandırıyoruz. İşte bugün de şehrimizin en ekonomik ve en uygun konutlarının başvuruları başlıyor. Amasya Belediyesi tarafından inşa edilecek olan 376 Sosyal Konutları ile Akbilek Mahallesi’nde halkımıza yeni ve modern bir yaşam alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımızın kesesine hitap eden bu proje sayesinde halkımızı sadece maliyet fiyatına ev sahibi yapacağız. Amasyalılar sadece ve sadece 15 lira peşin ve ayda 535 lira taksitlerle başlayan fiyatlarla ev sahibi olacak. İnşallah hayata geçireceğimiz projelerle kentteki yüksek maliyetli konut fiyatlarını en asgariye indireceğiz.” dedi.
Özdemir, Burada hak sahipleri ile anlaşarak ve projemizi geliştirerek ismi ile mimarisi ile ve içeriği ile Amasya’a ve Amasyalı hemşehrilerimize yakışan bir projeyi ortaya koyduk. dedi

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle