logo

reklam

Özdemir; Heyecan ve Onuru Yaşıyoruz

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Heyecan ve Onuru Yaşıyoruz
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “yerel seçimlerde halkımızın büyük teveccühüyle göreve geldiğimiz günden bu güne, bize duyulan güvene layık olmak üzere ekibimle birlikte şehrimize hizmet etmenin heyecan ve onurunu yaşıyoruz. dedi.
Göreve geldiğimiz günden bu yana ‘açık, şeffaf ve hesap verebilir’ bir anlayışla çalışarak, hizmet etmeye, bu güvene layık olmaya gayret ettiklerini belirten Başkan Özdemir, 2015 yılının son meclis toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, “Her bilenin üstünde daha iyi bilen vardır” düsturundan hareketle, istişareye önem vererek projelerimizi önce belediye Meclisimiz başta olmak üzere ilgili oda ve STK temsilcileri ile görüşerek halkımızla paylaştık. dedi.
Başkan Özdemir; Bu şehirde yaşayan her vatandaşın, verilen hizmeti aynı kalitede almaya hakkı olduğu gerçeğinden hareketle; bölgelerarasında yaşanan bütün ayrıştırıcı unsurların giderilmesi amacıyla; doğusu batısı, kuzeyi ve güneyi ile kentin her metrekaresine aynı gözle bakan, aynı değerde gören bütüncül bir anlayışın geliştirilmesine büyük önem verdiklerini belirterek, Hizmet ve yatırımlarımızı planlarken, kentimizde bu güne kadar ihmal edilmiş bölgelerin sorunlarına daha fazla eğilmeyi kendimize görev bildik, şiar edindik. Bunu sadece görevimizin bir icabı olarak değil; vicdani bir sorumluluk ve hepsinden önemlisi inancımızın ve ‘hizmette adalet’ anlayışımızın bir gereği olarak yapmaya çalıştık. dedi.
Geride bırakmaya hazırlandığımız yıl içerisinde rutin belediye hizmetlerinin kalitesini arttırma çabalarımızın yanında; gerek fiziki, gerekse sosyal ve kültürel belediyecilik adına başlatılan büyük projelerle, şehrin önünü açma, şehri daha yaşanılabilir bir kent haline getirme gayretimiz bir bir meyvelerini vermeye başladığını belirten Başkan Özdemir, özgün proje ile, bu kenti büyükşehire ve 2023 hedefine hazırlamaya çalışıyoruz.
Bu kutlu yolda elbette en büyük güvencemiz; başta dört yıldır birlikte çalıştığımız değerli Meclis Üyelerimiz, yönetim ekibimiz ve Belediye personelimiz olmak üzere desteklerini her daim yanı başımızda gördüğümüz saygıdeğer vatandaşlarımızdır. Onların destek ve dualarını gördüğümüz, hissettiğimiz sürece bu kente olan hizmet aşkımız bitmeyecek, daha büyük işler yapmaya olan inancımız artarak devam edecektir. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle