logo

reklam

ÖZDEMİR; insan hayatı bizim için çok önemlidir

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Yapmış olduğumuz projelerimiz tamamen Amasyalıların geleceği düşünülerek yapılmış projelerdir. Belediye olarak Amasya’nın geleceğini ipotek ettirmeden projeleri halkımıza kazındıracağız.” dedi.
Amasya Belediyesi tarafından şehrin muhtelef yerlerine yapılan ve şu anda Hızırpaşa Mahallesinde yapılan çalışmalarla pik ve asbest boruları en son sistem borularla değiştirerek yerine sağlık standartlarına uygun ve daha yüksek nüfusa hizmet verebilecek kapasitede su hatları döşeniyor.
Başkan Özdemir, “Amasya gelişen bir şehir durumunda. İstikbalde 100 bin nüfusu aşacağı da düşünerek, şenhir içi içme suyu hattının daha sağlıklı çalışmasını sağlayacağız. Hiçbir zaman Amasyalıların parasını sokağa atmadım attırmam da söz konusu değildir. İnsan hayatı bizim için çok önemlidir. Biz 1990 yıllarında yapılmış olan bu hattı yenileyerek daha kaliteli içme suyu sağlayacağız.” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Plan ve programlarımız dahilinde Amasya’nın içme suyu sorunu yaşayan mahallerin sorunlarını ortadan kaldırmaya devam ediyoruz. Yenileme çalışmalarını sürdürdüğümüz içme suyu hattında daha önce sürekli patlaklar meydana geliyordu ve mevcut hat yeterli olmuyordu. Bu nedenle bizde gerekli çalışmaları başlattık. Yenileme çalışmalarının büyük bir kısmı tamamlandı. Geri kalan kısmını da ekip arkadaşlarımız özverili çalışmaları ile kısa süre içerisinde tamamlayacaklardır. Belediye olarak verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızdan özür dileriz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle