logo

reklam

Özdemir; İnsanların gönlüne ruhuna da hizmet ediyoruz

Dünyada Söz Sahibi Olacak Nesil Yetişiyor
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
İnsanların gönlüne ruhuna da hizmet ediyoruz
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, anne ve babalardan çocuklarını belediyenin düzenlediği konservatuarı kurslarına göndermelerini isteyerek, ‘Çocuklarımızı ve gençlerimizi hem fiziki hem de ruh anlamında geleceğe çok iyi hazırlarsak, şunu bilin ki Türkiye’de ve dünyada söz sahibi olurlar’ dedi.
Belediye, kış dönemi boyunca ücretsiz düzenlediği keman, ney, ud, gitar, yan flüt, piyano, saz, klarnet, kanun, bağlama, kaval, çocuk korusu, sanat ve halk müziği korosu kurslarına devam ediyor. Söz konusu ücretsiz verilen müzik eğitimi kurslarına, kursiyer sanat alanında da kendilerini geleceğe hazırlıyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Belediye Konservatuarı’nı ziyaret etti. Başkan Özdemir, her odadan gelen farklı müzik aletlerinin seslerinin son derece dinlendirici olduğunu söyledi. Aralarında kısa süre önce müzik eğitimine başlayanların da bulunduğu kursiyerler, bu alanda ne kadar yetenekli olduklarını gösterdi. Her bir kursiyerle ayrı ayrı ilgilenen Başkan Cafer Özdemir, sundukları müzik ziyafetinden dolayı teşekkür etti. 4-5 aya kadar yeteneklerini geliştireceklerini ifade eden kursiyerler ise konser düzenleyerek öğrendiklerini sanat sevenlerin beğenisine sunacaklarını bildirdi.
Başkan Özdemir, konservatuar ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada belediyenin yol, su, bina, park, spor alanları gibi hizmetlerinin yanında sanat alanında da hizmet etmesi gerektiğini kaydetti.
İnsanların gönlüne ve ruhuna hizmet etmenin, geleceğe hizmet olduğuna işaret eden Başkan Cafer Özdemir, şunları söyledi:
‘Amasya Belediyesi olarak şehrimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılama adına yoğun şekilde çalışıyoruz. Alt yapı, üst, yapı, köprüler, Alternatif yol çalışmaları, spor alanları, kapalı pazaryerleri gibi çalışmaları yaparken sanat alanında da çalışmalarımız var. Belediye, sadece yol, su bina yapan kurum değildir. İnsanların gönlüne ruhuna da hizmet etmeniz gerekiyor. Vatandaşların fiziksel ihtiyaçlarını karşılamanın yanında ruha da hitap etmek gerekir. İnsanı insan yapan o ruhu güzelleştirmeniz gerekir. Amasya Belediyesi olarak bu noktada tarihi mekanımızda sanatı buluşturduk. Burada yüzlerce çocuğumuzun ve yetişkinlerimizin güzel sanatları öğrenmelerini sağlıyoruz. Çocuklarımızın gözlerine baktığımızda ışıl ışıl parlıyor. Burası farklı bir dünya gibidir. Dolaştığımda her odadan farklı müzik ziyafeti geliyor. Gönlümüzün ruhunuzun dinlendiğini görüyor, kendinizi çok özel hissediyorsunuz. Çocuklarımızda kendilerini çok özel hissetsinler. Bu müzik ve sanat eğitimini alarak kendi öz güvenleri daha da gelişsin istedik. Çocuklarımızın ruhunu da beslemek istedik. Konservatuarımız bu anlamda çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Bu hizmetleri çocuklarımıza, gençlerimize ve her yaştaki insanımıza ücretsiz olarak sunuyoruz.’
ANNE BABALARA ÇAĞRI
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, tüm anne babalara çağrıda bulunarak, ‘Çocuğunuzu mutlaka bir sanatla buluşturun. Sadece büyütmek, beslemek ve okula göndererek tek boyutta gitmek yerine, sanat boyutuyla, spor boyutuyla çocuklarınızı buluşturun. Göreceksiniz o çocuklar diğer çocuklardan daha farklı olacak. Özgüvenleriyle ruhun beslenmesiyle daha başarılı olacaklar. Arkadaşlıkları daha kalıcı ve daha çok güzellikler getirecek. Biz, tüm enstrümanları öğrenme konusunda fırsatlar sunuyoruz. Bunu artırarak sürdüreceğiz. Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Çocuklarımızı hem fiziki hem ruh anlamında geleceğe en iyi şekilde hazırlarsak, şunu bilin ki gelecekte bu çocuklarımız ve gençlerimiz Türkiye’de ve dünyada söz sahibi olacak. Diğer ülkelerle çok rahat yarışır 1 numara olma noktasında mesafe almış olacağız. Biz bu düşüncelerle bu hizmetleri veriyoruz. Çocuklarımızı, geleceğimizi düşünüyoruz. Çocuklarımıza her türlü sanatı öğretiyoruz. Burada tarih ve sanat buluştu. O buluşmada çok çok güzellikler oldu. Anne babalar sanata ilgi duyanlar mutlaka buraya gelsin ve çocuklarına o fırsatı versin’ dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle