logo

reklam

Özdemir; Kadınlarımız, siyasetimizin öznesidir

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Kadınlarımız, siyasetimizin öznesidir
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ‘Kadınlarımız, siyasetimizin öznesidir’ diyerek, kadınlarımıza yönelik fırsat eşitliğinde ideal ölçüyü tespit etmiştir. Kişiliğimiz, kimliğimiz ve inancımızla; siyasetin öznesi olmaya ve içinde yaşadığımız toplumun değerleri ile hak ettiğimiz yerde olacağız. AK Parti Kadın Kolları Teşkilatımız, bugüne kadar kendisinden beklendiği gibi performans göstererek hızlı bir şekilde büyüme sağlamış, 4,5 milyonu aşkın üyesiyle dünyanın en büyük kadın teşkilatı olmuştur.” dedi.
AK Parti Kadın Kolları Seçimine katılan ve konuşma yapan Amasya Belediye Başkanı Özdemir, Siyasetçilerin arkasında olan gizli kahramanlar hep kadınlarımız olmuştur diyerek, benimde başarılı siyaset yaşamımda hep bana destek olan sevgili eşim sayın Hilal Ozdemir hanımefendir. dedi.
AK Parti’mizin hedeflerini gerçekleştirebilmesi için fedakârca çalışmışlar; 2002’den bu yana girdiğimiz her seçimde partimizi zaferden zafere taşımışlardır. Çalışmalarımıza, gerek politika üreterek gerekse de yapılan çalışmaların halka yaygınlaştırılmasında öncülük ederek devam edeceğiz. Gayemiz; devletimizi yüceltmek ve milletimize hizmet etmektir. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturunu siyasetin merkezine yerleştiren AK Parti iktidarı, yılmadan, yorulmadan emin adımlarla 2023 hedeflerine doğru ilerlemektedir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Aile var oldukça, millet var oldukça devlet var olur’ sözleri ve insanı önceleyen yaklaşımı, yolumuza ışık olmaya devam edecektir. İnsanı kuşatan nice güzel hizmetlerle bir araya gelmek dileğiyle” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.