logo

reklam

Özdemir, Mahalle Toplantılarına Aralıksız Devam Ediyor

Özdemir, Mahalle Toplantılarına Aralıksız Devam Ediyor
Gücümüzün kaynağı vatandaşımız
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, 8 yıl önce başlatmış olduğu “Başkan Mahallemde” projesi kapsamında mahallelerdeki istişare toplantılarını sürdürüyor.
Mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını çözmeye çalıştıklarını belirten Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “mahalle sakinlerimiz ile bir araya gelerek her mahallenin talep ve sorunlarını mahallelinin kendi ağzından dinleyerek vatandaşlarımız ile yerinde çözümler üretiyoruz. Gücümüzün kaynağı vatandaşlarımızı yönetime ortak ederek Amasya’nın her adımında onların görüş ve fikirleri çerçevesinde Amayamızı yarınlara taşıyoruz. Amasya’da yapılan hizmetlerde ve projelerde vatandaşlarımızın düşüncelerini bizlerle paylaşsın mantığıyla her hafta bir mahallemize konuk oluyoruz. Bazen evlerde bazen okullarda, bazen çay ocaklarında vatandaşlarımızın bizleri davet ettiği mekanlarda mahalle sakinlerimiz ile sohbet edip, paylaşımlarda bulunuyoruz” dedi.
Mahalle sakinleri ile kendi bölgelerinde değerlendirmeler yaptıklarına dikkat çeken Başkan Özdemir ile birlikte AK Parti İl Başkanı, merkez ilçe başkanı, belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcılarının katılımıyla gerçekleşiyor.
“Başkan Mahallemde” projesinin önemli çalışmaların yol haritasını oluşturduğunu belirten Başkan Özdemir, “Mahalle sakinlerimiz hem kendi bölgeleri hem de Amasya’nın genelini ilgilendiren güzel ve özel fikirler ortaya koyuyor. Bizler de bu ortaya atılan düşünceleri, fikirleri etraflıca değerlendirerek hayata geçiriyoruz. Amasyamızı Amasya’da yaşayan yediden yetmişe herkesin katılımıyla 100 bini aşkın nüfus ile birlikte yönetmeye bugün olduğu gibi bugünden sonra da devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın fikirleri bizim için her zaman birinci öncülüklü olmuştur. Hizmetlerimizi vatandaşlarımızın oturduğu evlere, sokaklara, caddelere götürdüğümüz gibi sorunları, talepleri de yine her mahallenin içinde mahalleliyle birlikte konuşarak çözmeyi sürdürüyoruz. Ayrıca mahallelerimize misafir olduğumuz yerlerde mahalle sakinlerimize belediyemiz tarafından yapılan hizmetler, projeler ve çalışmaları anlatarak, Amasyamızın çeşitli mahallelerinde sürdürülen çalışmalar hakkında vatandaşlarımızı bilgiler veriyoruz. Bizim tek hesap vereceğimiz kişiler vatandaşlarımızdır. Onları bilgilendirmekte bizim en büyük görevimizdir. Biz de bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
Amasya’nın 24 Haziran Pazar günü yapılacak erken seçime hazır olduğuna dikkat çeken Başkan Cafer Özdemir, “Vatandaşlarımız ile bağımızı bir an olsun koparmadık. Her daim vatandaşlarımız ile iç içe olduk. Şimdi de toplantılarımızı ve istişarelerimizi ana dayanağını erken seçimler üzerine yoğunlaştırıyoruz. Amasya topyekun erken seçimlere hazır. Herkes üzerine düşen görevi yerine getirecek ve AK hizmet rüzgarı daha kuvvetli esecek” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle