logo

reklam

ÖZDEMİR; MEGA PROJELER DEVAM EDECEK

Belediye Başkanı ve AK Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Cafer Özdemir,“Yeni Hedeflerle ve Yeni Projelerle; Amasya 2019-2024 Dönemi” projeleriyle yine insanımıza dokunan, gönüllerde yer eden ve geleceğe ışık tutan bir Amasya’yı birlikte inşa edeceğiz. dedi. Özdemir, 2019-2024 Dönemi projelerimiz şimdiden vatandaşlarımıza ve Amasyamıza hayırlı uğur olsun dedi.
Göreve geldiği ilk günden itibaren Amasya’daki eksiklikleri belirleyen ve çözüm için kolları sıvayan Başkan Cafer Özdemir, “Model ve Modern Bir İl” hedefi doğrultusunda birçok farklı projenin hayata geçirilmesini sağladı. Özdemir, “Bizimde gayemiz bu hizmet kervanında Amasya’mıza en güzelini yapmaktı, projelerimiz ile şehrimizin büyümesine katkı sağladık” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, seçim öncesi sözünü verdiği çözüm planlarının önemli bir bölümü hayat bulurken bazı proje çalışmaları da devam ediyor.

AMASYA’YI PRESTİJLİ YATIRIMLARLA BULUŞTURDUK
Amasya’yı her geçen gün daha da iyiye ve daha da güzele taşıdıklarını söyleyen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Amasya Belediyesini devraldığımız günden itibaren yşehrimizin önemli eksikliklerini giderme noktasında büyük projeler hayata geçirerek, prestijli yatırımlarla buluşturduk. Geleceğe daha doğru ve hızlı bakabilmek adına, ihtiyaçları karşılamak aynı zamanda gelecekteki yapıyı da bugünden ön görmek gerekliydi. Şehrimizin geleceğini planladık” dedi.

YENİ VİZYON KATACAK
Amasya’nın değişimi ve gelişimi için hızlı bir çalışma grafiği sergilediklerine dikkat çeken Başkan Özdemir, “Toz ve çamur ile söz ettirilen bir şehirden, projeleri örnek gösterilen bir şehir haline geldik. Bütün gayemizde güzel bir şehir oluşturmak. Çocuklarımıza daha güzel bir şehir bırakmak. Biz bu şehirde hayat bulduk. Bu şehre vizyon katmak için, umut olabilmek için çalıştık. Hayali olmayanın projesi olmaz, projesi olmayanın eseri olmaz, eseri olmayanın tarihte yeri olmaz. Hayallerimizi gerçekleştirmeye gayret ettik” diye konuştu.

HAYIRLI OLSUN
Tarihi bir adım atarak şehrin gelişimini ve düzenini önemli ölçüde etkileyecek mega bir projenin daha hayata geçecek olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başkan Cafer Özdemir, “Yollar, bir ülkenin, bir bölgenin ve bir şehrin kalkınmasında, modern bir görünüme kavuşmasında önemli bir etkendir. Yol medeniyetin diğer adıdır. Ferhat Tüneli, Yeşilırmak üzerinde yapılan beş yeni köprü, Kale yolunun bitmesi şehrin iki bölgesindeki mahallelerinin birbirine bağlanması, şehrin kalkınmasında önemli rol oynayacak. Yollar yapılaşmanın yanında ticari olarak da bölgenin kalkınmasında lokomotif olacak.” diye konuştu.

Bu dönem ağırlıklı enerjimizi kentsel dönüşüme vereceğiz”
Başkan seçilmesi halinde kentsel dönüşüme büyük bir önem vereceklerini ifade eden Cafer Özdemir, “Amasya’da AK parti Belediyeciliğinden önce plansız yapılaşmanın getirdiği sorunlar çok önemli. Bu sorunları çözmemiz gerekiyor. Açıkçası bu dönem en çok bunu önemsiyoruz. Diğer projelerimizle beraber kentsel dönüşümü, yerine dönüşümü, anıları ve dokuyu yok etmeden olduğu yerde dönüşüm sağlayacağız. Onunla alakalı çok önemli bir noktaya gelmiştik. İnanıyorum ki Amsaya’da Mahallelerinin birbirini tetikleyecek şekilde bu dönüşümü fitillemiş olacağız. Bu dönem ağırlıklı enerjimizi kentsel dönüşüme vereceğiz. Onun yanında da yeni ve değerli projemizi yeni dönemde hayata geçirmiş olacağız” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle