logo

reklam

ÖZDEMİR; Mesele Seçimi Kazanmak Değil, Geleceği Kazanmaktır

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, 31 Mart’ta mesele seçimi kazanmak değil, geleceği kazanmaktır. AK Partiye oy vermek, istikrara evet demek, geleceğe yürümek demek dedi.
AK Partinin eski ve yeni teşkilat mensupları birliktelik görüntüsü sergiledi.
31 Mart seçimlerinin bireylerin seçimi değil, Amasya ve halkın kaderinin seçimi olduğuna vurgu yapan Özdemir, “Mesele seçimi kazanmak değil, geleceği kazanmaktır. Bu seçim gelişen ve büyüyen Amasyamız’ın geleceğinin mücadelesidir. Partimizin ilk kurulduğu gündeki azim ve şevkle yepyeni bir mücadele ile yola devam edeceğiz. Bu mücadele hiç bitmeyecek. Yüreklerimizi birleştiren gelecek vizyonumuzla hep beraber tek bir yürek olarak Amasya’nın geleceğine doğru yürüyeceğiz” dedi.
Amasya’da diğer siyasi partilerin de bir birinden değerli adaylarının bulunduğuna işaret eden Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Hangimiz hayırlı olacaksa, Rabbim kime kısmet ederse, ona nasip etsin. Tabi bu makam ve mevkiler gelip geçicidir. Biz koltuğa değil hizmete talibiz. Bunu belirtmek isteriz, hiç bir zaman koltuğa talip olmadık. Koltuklar bugün var, yarın yok. Ama hizmet yapanlar her zaman anılır” diye konuştu.
Amasya’nın yeni dönemde şahlanışa geçeceğini belirten Özdemir, “Biz bu şahlanışa talibiz” dedi.
“Bizler siyasi görüşlerimiz ne olursa olsun Amasyamızın birliği, halkımızın dirliği, Amasya’nın geleceği için bir olmalıyız, diri olmalıyız.” diyen Özdemir, Seçime yönelik hizmet yapmıyoruz. Bizim önceliğimiz seçim kaygısı değil. İmkânlarımızı en etkin ve et verimli bir şekilde kullanarak hizmette üretiyoruz. Biz Allah rızası için çalışıyoruz. İnsana yönelik bir anlayış çerçevesin insanlarımızın yüzünü güldürecek ve Amasya’yı geleceğe taşıyacak bir hizmet anlayışıyla var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.
Bahane üreterek değil zamanı ve imkânları en iyi şekilde değerlendirerek hizmet üretme çabası içerinde olduklarını ve bu doğrultuda büyük bir özveri ile çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Cafer Özdemir, seçimlere değil insana ve şehrin geleceğine yatırım yapmaya çalıştıklarını ifade ederek “Göreve başladığımız ilk andan itibaren Amasyamızın gelişmesine Amasya’da yaşayan hir bir bireyin de hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmeti kendi imkânlarımız çerçevesinde gerçekleştirme gayreti içerisinde olduk. Olmaya da devam ediyoruz. Fiziki anlamda kendi kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmaya ve bunu Amasyamız için hizmete dönüştürme gayreti içerindeyiz. Bunun yanında sosyal anlamda da halkımızla sürekli iç içeyiz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.