logo

reklam

Özdemir; ‘Milletimiz en güzel kararı verecek’

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “24 Haziranda AK Parti yine kazanarak güçlü Türkiye’nin yolunu açacaktır.” dedi.
24 Haziran’da yapılacak erken genel seçimin Türkiye için hayırlı olacağını belirten Başkan Özdemir, istikrarlı bir Türkiye için milletin en güzel kararı vereceğini belirterek, “24 Haziran’da yapılacak seçimin milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olacağına inanıyoruz. İstikrarlı ve güçlü Türkiye için milletimiz en güzel kararı verecektir. Her daim seçimlere hazır olan teşkilatımız alınan bu karar ile çalışmalarına başladı” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Bu milletin iradesi inşallah inanıyoruz ki 24 Haziran’da birinci turda Recep Tayyip Erdoğan’ı açık ara Türkiye Cumhuriyeti’nin cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk cumhurbaşkanı, ilk devlet başkanı olarak seçecektir.” dedi.
‘ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLACAK’
Özdemir, “Büyüyen, gelişen ve dünya siyasetinde çok daha fazla söz sahibi olan Türkiye, bazı çevreleri rahatsız etmiştir. Bu nedenle Türkiye’yi yolundan alıkoyma çabası güden bu şer güçler 15 Temmuz Hain darbe girişimine kalkışmıştır. Fakat Sayın Cumhurbaşkanımızın dirayeti ve aziz milletimizin kudreti karşısında hezimete uğramışlardır. Görülmüştür ki devletimizin büyümesi adına şer odaklarının engellemeye çalıştığı Cumhurbaşkanlığı sistemi hayati önemdedir. Bugün iç ve dış politikada alınan kararların devletin tüm kurumlarınca hızla hayata geçirilmesinin ne denli önemli olduğu çok net bir şekilde görülmektedir. Çünkü Devletimiz büyümekte, milletimiz de daha fazla kalkınmakta kararlıdır. Bu irade Cumhur ittifakı ile kendisini çok net bir şekilde göstermiş, bu vesile ile aziz milletimizin onayı için erken secim kararı alınmıştır.
“TÜRKİYE’NİN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ ATLAMASINA YARDIMCI OLACAK BİR KARAR”
Erken seçim kararı, ülke siyasi tarihimizde yaşanan siyasi krizler neticesinde alınan kararlar gibi olmamış, aksine kalkınma hamlesinde şahlanan bir Türkiye’nin önündeki engellerin üzerinden atlamasına yardımcı olmak için alınan bir karar olmuştur. Milletimizin bu irade yönünde sandıktan çıkaracağı destek sadece bugün için değil, gelecek nesillerimiz yani yarınlarımız için alınmış tarihi bir karardır. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi çok daha fazla büyütmekte kararlı olan AK Parti iktidarımız büyümenin önündeki engelleri de yok etmekte ısrarcıdır. Bundan dolayı milletimiz 24 Haziran 2018 Pazar günü 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürüyen büyük ve güçlü Türkiye’nin yolunu açacaktır. 24 Haziran 2018 günü gerçekleşecek seçimin ülkemize, milletimize, devletimize ve Amasyamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle