logo

reklam

Özdemir Milletin duasıyla Türkiye’nin aydınlık geleceğini inşa ediyoruz


cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir

Milletin duasıyla Türkiye’nin aydınlık geleceğini inşa ediyoruz
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, milletin duasıyla Türkiye’nin aydınlık geleceğini inşa ettiklerini, gece gündüz demeden, durup soluklanmadan, milletin istikametinde, millet için çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini belirtti.
Başkan Özdemir beraberinde AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, Amasya milletvekili Haluk İpek, Belediye Başkan yardımcıları Mehmet Dümen ve Cengiz Erdem ile parti yönetim kurulu üyeleriyle birlikte AK partinin Mahalle başkanları, Köy temsilcileri ile birlikte kahvaltıda buluştu. 16 Nisanda 2017 yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirme yapan Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Türkiye’nin 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüdüğünün altını çizerek, bu kutlu yürüyüşün en önemli adımlarını attıkları bir dönemden geçtiklerini belirterek, Türkiye’nin, muasır medeniyetler seviyesi hedefine bu vizyonla ilerlerken mevcut anayasanın, artık milletin beklentilerini karşılamakta yetersiz kaldığına dikkati çekti.
Başkan Özdemir, “Vesayetin her türlüsüne dur demek için”, “Milletin üstünde bir güç kabul edilmemesi için”, “Daha geniş temsil gücü olan bir Meclis için”, “Bağımsız, tarafsız yargı için”, “Gençlerin siyasete atılması için”, “Etkili yürütme, etkili demokrasi için”, “Gençlerin sesisinin daha gür çıkması için”, “Kutuplaşma değil kucaklaşma için”, “Çatışma değil uzlaşarak çalışma için” Evet denilmesi gerektiğini belirterek, “Evet diyecek o kadar çok sebep var ki… Ben sadece birkaç tanesini söyledim. Evette, bereket var. ” değerlendirmesinde bulundu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle