logo

reklam

Özdemir; Milletin Hizmetkarlığına Devam

AK Pari Genişletilmiş İl Başkanları 125. Toplantısı Yapıldı
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Milletin Hizmetkarlığına Devam
AK Pari Genişletilmiş İl Başkanları 125. toplantısı geçtiğimiz hafta Ankara’da yapıldı. Cumhurbaşkanı ve AK parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katıldı.
Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili de konuşan Erdoğan, “2019 Mart’ına kadar bu belediyeciliğin adını “gönül belediyeciliği seferberliği” olarak koyuyorum. Aynı şey teşkilatlarımız için geçerli. “Ben iktidar partisinin il başkanıyım, ilçe başkanıyım” Yok. Efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geliyoruz” dedi.
AKP İl Başkanları Toplantısı’na katılan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, temel ilkelerinin tevazu olduğunu belirterek, “Milletimizle kucaklaşmaya, gönüllere girmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Amasya Belediye Başkanı Caıfer Özdemir beraberinde AKP İl Başkanı Mehmet Ünek, İl Genel meclis Başkanı, İl kadın ve gençlik kolları başkanı ile birlikte AKP 125’inci Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Toplantıyı değerlendiren Başkan Özdemir, “Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; ‘Bugün dünden daha güçlüyüz ama bu gücümüzü tevazu üzerinde yükseltmeliyiz” dedi.
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, AKP’yi yükselten en önemli başlığın tevazu olduğunu ifade ettiğini belirten Başkan Özdemir ise, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti siyasetinin sadece seçimlerden birinci çıkmakla yetinmek olmayacağını belirterek, gönül belediyeciliğinin de önemli bir başlık olduğunu dile getirdiler. Bizim temel ilkemiz tevazudur. Milletimizle kucaklaşmaya, gönüllere girmeye devam edeceğiz” dedi.
SABIR VE MÜCADELE
Özdemir, “Anlayışımızda, hayata bakışımızda kötülük ve düşmanlığı önlemenin yolu tevazudur. Hayata bakışımız sabır ve mücadele ekseninde geçmektedir. Mütevazı, müşfik, merhametli ve gayretli olmak mümin olmanın temel ilkelerindendir. Gayretkeş olacağız, sabırla bekleyeceğiz ve sonuçta başarı gelecektir. Başarıların ve güzelliklerin kaynağının ve bunları nasip edenin Rabbimiz olduğunu bilip tevazu göstereceğiz” dedi.
2019 YEREL SEÇİMLERİ
Cumhurbaşkanımız, Cumhur İttifakı’nı mecliste devam ettirmemiz gerektiğine değindi. Ayrıca önümüzdeki süreçte 2019 Mart yerel seçimleri için belediyeciliğin adını ‘Gönül Belediyeciliği Seferberliği’ olarak adlandırdığını belirten Özdemir, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; ‘Bugün dünden daha güçlüyüz ama bu gücümüzü tevazu üzerinde yükseltmeliyiz.’ Toplantımızın basına kapalı bölümünde ise, teşkilatlarla ilgili bilgilendirmeler ve istişareler gerçekleştirildi” dedi.
KUCAKLAŞMAYA DEVAM
Başkan Özdemir, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen 125. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Sayın Cumhurbaşkanımız AK Parti’yi yükselten en önemli başlığın tevazu olduğunu ifade ettiler. AK Parti siyasetinin sadece seçimlerden birinci çıkmakla yetinmek olmayacağını belirterek; gönül belediyeciliğinin de önemli bir başlık olduğunu dile getirdiler. Bizim temel ilkemiz tevazudur. Milletimizle kucaklaşmaya, gönüllere girmeye devam edeceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.