logo

reklam

Özdemir, Mutlu Bir Amasya için çalışıyoruz

Cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ihmal edilmiş altyapı yatırımlarına hız verirken, altyapı çalışmalarının yanı sıra Kentin yaşam kalitesini yükseltecek projeleri de yaşama geçirdiklerini söyledi.
Amasya merkezindeki yolların modernizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İnsan odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Amasya Belediyesi vatandaşlarımızın daha rahat koşullarda yaşam sürdürebilmeleri için gece gündüz demeden çalışıyor.
Amasya’da Eğitim, sanat, spor, kültür merkezleri ve rekreasyon alanlarıyla Tekirdağlılara çağdaş yaşamının tüm olanaklarını sunduklarını belirten Başkan Özdemir, yeşilırmak kenarı projesi yürüyüş, bisiklet yolları ve dinlenme alanlarıyla birlikte yol ve kaldırım genişletme çalışmalarımız kentimize soluk aldıracaktır. “çevreye duyarlı” kentleşmesini tamamlamış, yaşanabilir ve mutlu bir Amasya için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Amasya Belediye Başkanlığınca Amasya Talat Öncel caddesinde başlatılan kaldırım ve yol genişletme çalışmaları devam ederken biten bölümlerden halkında memnunluğu gözleniyor.
Vatandaş, “Eskiden bu kaldırımlarda iki kişi yan yana yürüyemezdi. Yeni yapılan kaldırımlar hem geniş, hem güzel olmuş. Çalışmalardan dolayı memnunuz” diyorlar.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle