logo

reklam

ÖZDEMİR; Ödülü bütün paydaşlarımız adına aldım

ödülAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Ödülü bütün paydaşlarımız adına aldım
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Yılın Belediye Başkanı ödülünü Amasya’daki bütün paydaşlarımız adına aldım. Amasya’nın kalkınmışlığına, gelişmişliğine ve yaşanabilirliğine katkıda bulunan herkes bu ödüle layıktır” dedi.
Şehirlerin birçok kategoride yarıştığı Buhra Medya 2016 yılının marka ödül töreninde Amasya “İl Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü. Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’e düzenlenen törende ödülünü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından takdim edildi.
2016 Yılının belediye Başkanı ödülüne layık görülen Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Öncelikle belediyemizde kurumsallaşmaya önem verdik. Belediyemizi daha ulaşılabilir bir yapıya kavuşturduk. Bu ödül var olan motivasyonumuzu daha da yukarıya taşımıştır” dedi.
Başkan Özdemir, “Önemli bir şehir olan Amasyamızın böyle bir ödüle layık olması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Amasya’nın tarımdan sonra en büyük ekonomik geliri turizmden gelmektedir. Biz de buna yönelik olarak projelerimizi gerçekleştirme noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz”
Başkan Cafer Özdemir, “Ödülle birlikte yapılan değerlendirmeler belediyemizin kurumsal yapısına olan katkımız dolayısıyladır. Belediyeyi daha ulaşılabilir yaparak vatandaşlarımızın ayağına götürmüş bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın belediyeyle olan diyaloglarını hızlı, dürüst ve insan odaklı bakış açısıyla ele alıyoruz. Bu kapsamda yapmış olduğumuz çalışmaların bizi bu noktaya getirdiğini düşünüyorum” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle