logo

reklam

Özdemir; Önceliğimiz halkın talepleri

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Önceliğimiz halkın talepleri
Amasya’yı geleceğe taşıyan dev projeleri bir bir hayata geçiren Amasya Belediyesi, diğer taraftan vatandaşların talepleri doğrultusunda mahallelerde yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla hayata geçirilen projelerin yanında vatandaşlardan gelen tüm talepleri de imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyor.
Ulaşımdan tarihi mirasa, çevre yatırımlarından spora kadar her alanda önemli projelerle kenti geleceğe taşıyan Amasya Belediyesi, hizmet binaları, yeşil alan düzenlemeleri, çocuk oyun alanları, meydanlar gibi sosyal donatı alanlarıyla mahallelerdeki yaşam kalitesini de artırmaya devam ediyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, merkezi hükümetin yatırımlarıyla Amasya’da önemli bir gelişme yaşandığını hatırlatarak, Amasya Belediyesi olarak da kent ve yaşam kalitesini yükseltecek kalıcı eserleri Amasya’ya kazandırdıklarını söyledi. Bu tür makro projelerin yanında halkın taleplerini sürekli ön planda tuttuklarını dile getiren Başkan Özdemir, “Halkımızın talebi neyse, onları gerçekleştirmek istiyoruz. Halkımızın sosyal donatı alanlarına sahip mahallelerde kalitesi yüksek bir yaşam sürmesini istiyoruz.” dedi.
Amasya Belediyesi’nin kenti güzelleştirme çalışmalarının hızlı devam ettiğini belirten Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Yaşanmaktan keyif alınan ve mutluluk duyulan daha yeşil, daha temiz, daha sağlıklı bir çevre oluşturmak adına; ihtiyaç duyulan proje ve hizmetler AB normlarında, estetik, etkili, verimli, kaliteli ve ekonomik bir biçimde üretilerek kentin ve hemşerilerinmizin hizmetine sunulduğunu ve sunulmaya devam edeceğini kaydeden Başkan Özdemir, Belediye’nin temel politika ve öncelikleri Stratejik Planında belirtilen vizyon unsurlarının gerçekleştirilmesi olduğunu belirten Başkan Özdemir, Vizyonumuzun dört temel unsuru: Amasya’nın eşsiz mirasına sahip çıkılması, Yaşam kalitesinin yükseltilmesi, Kentin sürdürülebilir bir turizm kenti olması, Belediyecilik hizmetlerinin öncü ve önder belediye kimliği ile yürütülmesi olarak ifade edildiğini söyledi.
Başkan Özdemir, Amasya Belediyesi merkezi yönetimin politikalarıyla uyumlu bir şekilde katılımcı ve çoğulcu demokrasi ve yönetimde etkinlik ilkelerini benimsemektedir. Belediyemizin kurumsal yönetim felsefesi yerel farklılıkları bağdaştırarak, yerel hizmetlerin yerinden karşılanması temel prensibine uygun biçimde katılımcı, saydam, adil, güvenilir, verimli ve kaliteli biçimde hizmet sunmaktır. dedi.

Share
1187 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle