logo

reklam

Özdemir, Pazar Esnafı ve Vatandaşla Buluştu

Özdemir, Pazar Esnafı ve Vatandaşla Buluştu
Ekonominin nabzı pazarlarımızda tutuluyor
Semt pazarları kültürümüzde önemli bir yer kaplıyor
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir beraberinde AK parti İl Başkanı Mehmet Ünek ve Merkez ilçe Başkanı Necmettin Topsakal ile birlikte Bahçeleriçi Semt pazarını ziyaret etti. Burada pazar esnafı ve vatandaşın istek, arzu ve sorunlarını mahallinde dinledi.
Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Cafer Özdemir, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Cafer
Özdemir, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
Başkan Özdemir, Semt pazarları kültürümüzde önemli bir yer kaplıyor. Yüz yıllardır süren bu gelenekte alışverişin çok ötesinde bir sosyal paylaşım var. Ekonominin nabzı pazarlarımızda tutuluyor. Alışverişte karşılaşılan eski dostlarla sohbet, esnafın bir arada olması, insanların yan yana yürümesi; bunlar toplumsal dayanışmayı güçlendiren şeyler. Taze ve ucuz ürünlerin her keseye her zevke hitap etmesi de pazar kültürünün avantajlı yanıdır. dedi.
Başkan Cafer Özdemir, amaçlarının halkın rahat ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamak olduğunu belirtirken, vatandaşın ve esnafın alışverişlerini karşılıklı saygı ve hoşgörü içerisinde gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle