logo

reklam

Özdemir; Ramazanı dolu dolu yaşacağız

cafer özdemir

Amasya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün düzenleyeceği Ramazan etkinliklerinin Ramazan’ın maneviyatına uygun bir şekilde icra edileceğini belirten Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Amasya’daki ramazan geceleri Amasyalıları ve Amasyamızı ziyaret eden vatandaşlarımıza Osmanlı havasını yaşatacak eski Ramazanlara götürecek.”dedi.
Özdemir, “Sıcak yaz mevsiminde sıcak dostlukların oluşacağı Ramazanı ayını dolu dolu geçireceğiz. İnşallah huzur içerisinde barış içerisinde coşkuyla ramazanın ruhuna uygun olarak kutlarız diye temmeni ediyorum” dedi.
Amasya Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan coşkusunu tüm Amasya’da Şehzadeler Gezi yoluna taşıyacak etkinliklere evsahipliği yapacak. Bir ay boyunca etkinlik düzenleyecek olan Amasya Belediyesi, Amasyalılara muhteşem bir Ramazan eğlencesi yaşatmayı hedefliyor.
Ramazan ayında dopdolu programlarla halkla buluşacak olan Amasya Belediyesi, bu yıl Ramazan coşkusunu Şehzadeler Gezi yolunda yaşatacak.
30 gün boyunca iftar sonrasında gerçekleştirilecek olan Ramazan eğlenceleri ile Amasyalılara özlenen Ramazanları yeniden yaşatmayı amaçladıklarını belirten Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Her yıl olduğu gibi bu ramazan da farklı faaliyetlerimiz olacak. Ramazan coşkusu Amasya’da hissedilecek. Biz eski Ramazanları yeniden Amasya’ya yaşatıyoruz. Çocuklarımız geleneklerimizi görerek yaşayarak öğreniyor” diyerek tüm Amasyalıları Ramazan eğlencelerine davet etti.”
Başkan Özdemir, “Ramazan Akşamları geleneksel ramazan eğlencelerine evsahipliği yapacak. Hem küçükler hem de büyükler eski Ramazanların vazgeçilmezi orta oyunlarıyla eğlenecekler. Şehzadeler Gezi yolunda Tasavvuf müziği ve ilahi sesleri yükselecek. Ziyaretçilerin ağızları Osmanlı Şerbeti, Osmanlı Macunu, pamuk şeker gibi geleneksel lezzetlerle tatlanacak.”

Share
733 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle