logo

reklam

ÖZDEMİR; Şehrin eksiği ne ise onu yapıyoruz

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Biz belediyeciliği sadece altyapı, üstyapı, yeşil alan olarak algılamıyoruz, şehri bir bütün olarak algılıyoruz. Şehrin yaşamı, ekonomisi, eğitimi, kültürel faaliyetleri, tarihi dokusu, sporu vb. her şeyi bir bütün halinde değerlendiriyoruz. dedi.
Başkan Özdemir, Şehrin eksiği ne ise onu yapıyoruz. Bu nedenle yaptığımız hizmetlerin bir kısmı somut, bir kısmı da soyut olarak kaldığını belirterek, İkisinin de bu şehir için gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bir belediye başkanının yılmadan o şehir için çalışması, projeler yapması ve ekibiyle beraber o projelerin başında olması gerekir. Biz de bu felsefe ile çalışıyoruz. dedi.
Başkan Cafer Özdemir, “Bugüne kadar pek çok şeyi başardık, eksik yönlerimizi de tamamlama faaliyetleri içerisindeyiz. Başarımız, toplumla birlikte hareket etmemizden kaynaklanıyor. Halk da bunu hissediyor. Biz “birlikte başarıyoruz” diyoruz ama hakikaten birlikte başarıyoruz. Onların onayı olmazsa bir yerde tıkanırsınız. Biz halkımızın onayıyla birlikte bu şehri geleceğe taşıyoruz. 9 yılı aşkın bir süredir çok tempolu çalışıyoruz. Şehri de bu ruha alıştırdığımız için bu çalışmalarımız şehir tarafından da görülüyor, kabul ediliyor ve onların da desteğini alıyoruz.” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.