logo

reklam

ÖZDEMİR; SEVDAMIZ MİLLET KARARIMIZ EVET

cafer özdemir‘Güçlü ve büyük Türkiye için EVET diyeceğiz’
SEVDAMIZ MİLLET KARARIMIZ EVET

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir; “Birileri her ne kadar buna rejim değişikliği dese de, bunun Cumhuriyet rejimimizle bir alakası yoktur. Bu sadece bir sistem değişikliğidir.” dedi.
“Sevdamız Millet, Kararımız EVET, üstünlerin Hukuku Değil, Hukukun Üstünlüğü, Devlet Millet İçindir, 82 Anayasası sorun çözmez çünkü kendisi bir sorundur” diyen Başkan Özdemir; “Biz ülkemizin birliği ve dirliği için, milletimizin refahı ve rahatı için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Bizler yerelde, milletvekillerimiz Ankara’da, hükümetimiz ise genelde güçlü bir Türkiye için mücadele veriyor. Gündemimizde 18 maddelik anayasa değişikliğini öngören bir referandum var.’’ dedi

Güçlü ve Büyük Türkiye İçin EVET
Yeni anayasa ile Türkiye’nin daha hızlı kararlar alıp uygulamaya koyabileceğini kaydeden Başkan Cafer Özdemir; “Yeni sistemin Türkiye’yi geleceğe daha güçlü bir şekilde taşıyacağına inandığını söyledi.
“Güçlü ve Büyük Türkiye için EVET” diyen Başkan Cafer Özdemir, 2023-2053-2071 hedeflerini işaret ederek, Türkiye’nin ileride güçlü bir ve istikrarlı bir devlet olabilmesi için yeni Cumhurbaşkanlığı sistemine geçilmesi gerekiyor. Bu manzara, yeni Türkiye’nin doğuşu manzarasıdır. Milletimiz geleceğini karartmak isteyenlere referandumda sandığa giderek cevabını verecek ve geleceğinin temelini atacaktır. Biz tek milletiz, tek bayrağız, tek vatanız, tek devletiz. İnşallah halkımız da geleceğimize yön verecek bu süreçte tercihlerini EVET yönünde kullanacaktır.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle