logo

reklam

ÖZDEMİR, SEVGİLERİ VATAN SEVGİSİ DOĞURDU

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir tarafından, Türkiye’ye örnek olacak bir uygulamayı Amasya’da başlatmanın ve toprağı vatan yapan şehitlerimizin kıymetli ailelerine, Sevgililer gününde “Sizin Sevginiz. Vatan Segisi Doğurdu” beratı verildi.
Başkan Cafer Özdemir, Vatan, bayrak ve millet uğurunda canlarını feda etmekten biran olsun tereddüt etmeyen ve Şehitlik şerefine ulaşan şehitlerimizin aileleri bizlere en büyük emanettir. Şehitlerimiz, Vatan topraklarının savunulmasında gösterdikleri fedakarlıklar elbette her türlü takdirin üzerinde yer almaktadır. Memleketimizin birlik, beraberliğini sağlamak ve Al Bayrağımızı ilelebet dalgalandırmak adına bizler, dün olduğu gibi bugün de ve hatta yarın da topyekûn mücadeleden geri durmayacağız. Al Bayrağımızı hiçbir koşul altında yere düşürmeyeceğiz, ezanlarımızı asla dindirmeyeceğiz.” dedi.
Başkan Özdemir, Özellikle yakın zamanda yaşadığımız ve milletimiz için adeta ikinci bir kurtuluş mücadelesi olan 15 Temmuz sürecinde şehit düşen vatandaşlarımıza ve güvenlik güçlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de geçmiş olsun dileklerimi bir kere daha yineleyerek sadece bugün değil her gün Onların yanlarında olduğumuzu bildirmek istiyorum. diye konuştu.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, 14 Şubat Sevgililer gününde, Bizim 14 Şubat’a bakış açımız, Vatan sevgisi oldu. Millet olarak varlığımız Devletimiz, Bayrağımız ve Vatan Sevdamızın yolunda canlarını feda edenleri minnetle anarak, bize emanet bıraktıkları ailelerine şükranlarımı sunulorum. Şehit ailelerimizin sevgileri büyük bir vatan sevgisi doğurdu. diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle