logo

reklam

Özdemir; Ülkemizin Geleceği Adına “Evet”

AKPARTİ AMASYAAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Ülkemizin Geleceği Adına “Evet”
AMASYA Belediye Başkanı CAFER ÖZDEMİR, 16 Nisan Anayasa referandumu için çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacak şekilde ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.
Yeniden güçlü Türkiye’nin inşası ile hem bölgesinde hem de dünyada söz sahibi olmasına olanak sağlayacak 16 Nisan Anayasa Referandum sürecini İL halkına anlatmak adına Başkan Cafer Özdemir ziyaretlerine devam ediyor. Her gün farklı iş kolları ile STK, kurum ve kuruluşlarına ziyaret gerçekleştiren Başkan Özdemir, Amasya halkı ile buluşmalarında ülkenin geleceği açısından çok önemli olan 16 Nisan Anayasa Referandumundan çıkacak ‘EVET’ yanıtının Türkiye’ye neler kazandıracağını anlatıyor.
16 Nisan gününün Türkiye için bir dönüm noktası olacağını belirten Özdemir, referandumda sandığa giderken bu ülkenin geleceğine dair önemli bir karar verileceğini unutmadan oy vermemiz gerektiğini hatırlattı.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ ADINA “EVET”
Cafer Özdemir, “Biliyorum hepinizin kendine göre dertleri var, sıkıntıları var. Ama görüyorum ki bu ülke için, bu güzel şehrimiz için üretmeye, ekonomik kazanç getirmeye tüm gücünüzle emek sarf ediyorsunuz. Sizleri öncelikle ülkemize ve İnegöl’ümüze karşı göstermiş olduğunuz emeklerden dolayı teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bildiğiniz üzere ülkemizin istiklali ve istikbali için önemli gördüğümüz 16 Nisan Anayasa Referandumuna sayılı günler kaldı. El verdiğince bu referandumun bizler için neler ifade ettiğini dilimiz döndüğünce gittiğimiz yerlerde anlatmaya çalışıyoruz. Bugünde sizlerin huzuruna geldik. İnanıyorum ki 16 Nisan günü bu ülkenin geleceği adına Evet diyeceksiniz” dedi.

GÜÇLÜ İKTİDAR GÜÇLÜ MUHALEFET
Başkan Cafer Özdemir, “Bu süreç zarfında çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya gayret gösteriyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki 16 Nisan’da verilecek evet ile sadece anayasanın 18 maddesi değişmeyecek. Referandum da verilecek evet ile Türkiye’nin ufkunun gelişeceğine, tüm dinamikleriyle ve artan trendiyle önemli bir devlet haline geleceğine yürekten inanıyoruz.”
Yıllardan beri bizim önümüzü kapayan, gelişimimizi ve büyümemizi engelleyen, dünyada söz sahibi bir noktaya gelmemizi önleyen karmaşadan ve istikrarsızlıktan başka bir anlam ifade etmeyen mevcut sistemin artık değişme zamanı geldiğini belirten Cafer Özdemir, “Dilimizin döndüğünce o koalisyon dönemlerini, Adnan Menderes’e yapılanları, sağ-sol yüzünden yitirdiğimiz gençleri, ekonomik darboğazları, 28 Şubat sürecini anlatmaya çalışıyoruz. İşte ülke olarak bir yol ayrımı içerisinde olduğumuz bugünlerde hükümetimizin ve devletimizin son yıllarda ortaya koyduğu önemli atılım projeleri ile bölgesinde aranan bir ülke haline gelen Türkiye için geçmişten aldığı güçle bugüne ve geleceğe yön verme adına bugün artık bir karar verme zamanıdır. İnşallah 16 Nisan günü yüce Türk Milletinin ortaya koyacağı irade ile büyük Türkiye’nin yeniden dirilişine şahitlik edeceğiz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle