logo

reklam

Özdemir; Ülkenin Birlik ve beraberliğini hedef alan hiçbir eylem başarıya ulaşamayacaktır.

terörü lanetliyoruzAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Barış ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde, ülkemizde yaşanan terör saldırılarını şiddetle ve nefretle lanetliyorum. dedi.

Başkan Cafer Özdemir, Cumhuriyet tarihinin en acı olaylarından biri olarak nitelendirilen ve yaşamını yitiren 95 kişi için 3 günlük ulusal yas ilan edilen saldırı için açıklamada bulundu. Menfur saldırıyı şiddetle kınadığını ve lanetlediğini belirten Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Beraberliğimize ve ülkemizin huzuruna kasteden bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyorum ve lanetliyorum. Biz, her türlü terör eyleminin ve terör örgütünün karşısındayız. Toplumu birbirine düşürmeyi amaç edinen bu şer odakları bilmelidir ki Türkiye toplumu onların oyunlarını bir kez daha bozacaktır” dedi.
Bombalı saldırının faillerinin yakalanması ve olayın aydınlatılması için tüm devlet kademelerinin var gücüyle çalıştığına vurgu yapan Özdemir, “Birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi ve geleceğimizi hedef alan bu saldırı karşısında göstereceğimiz dayanışma ve kararlılık, teröre vereceğimiz en önemli cevap olacaktır. Devletimizin tüm kademeleri bu olayın karanlıkta kalmaması için elinden geleni yapıyor. Çok kısa bir süre içerisinde saldırının faillerinin yakalanarak adalete teslim edileceğine dair inancımız tam. Ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef alan hiçbir eylem başarıya ulaşamayacaktır. Bu menfur saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve tüm milletimize başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

Ünek; Millet Olarak Acımız Büyük

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Millet olarak acımız çok büyük. Demokrasimizi, huzurumuzu, birliğimizi ve beraberliğimizi hedef alan bu alçakça terör saldırısını kınıyor ve lanetliyoruz.” dedi.
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Ankara’daki terör saldırısını ve olayın arkasındaki güçleri lanetlediğini dile getirdi. Ünek, “Türkiye’nin dengeleriyle oynamak için ortaya konan terör olaylarına karşı, sağduyulu ve soğuk kanlı hareket etmemiz gerekiyor” dedi.
Ünek, 1 Kasım Seçimleri öncesi böyle bir saldırının gerçekleşmesi provokasyondur ve vatandaşlarımızı bu provokatif eylemlere karşı sağduyuya davet ediyorum. Ülkemiz tek bir terör örgütüyle değil birçok terör örgütüyle mücadele etmektedir. Ülkemizi karıştırmak ve kaos ortamı oluşturmak isteyenler milletimizin de geleceğe güvenle bakmasını engellemeye çalışmaktadır. Biz 1 Kasım Seçimleri’ni huzur, barış ve güven içinde geçirmek istiyoruz fakat buna engel olmaya çalışanları milletimiz de gayet iyi görmektedir. Birlik beraberliğimiz, asla bozmayacağız. Kardeşliğimize kasteden başta dış güçlere ve içerideki maşaları hak ettikleri cezayı alacaklardır. Türkiye büyük bir devlet. Birlik ve beraberliğe kastedenlere karşı inadına daha da kenetleneceğiz. Devlet en kısa zamanda faillerini, yakalayacaktır. En ağır cezayı alacaktır” dedi.
Ünek, AK Parti Amasya Teşkilatları olarak hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar dileriz.” ifadelerini kullandı.

Sarı; terörün meşru hiçbir yönü yoktur

MHP Amasya Milletvekili adayı Mehmet Sarı, Ankara’daki kalleşçe ve haince yapılan terör saldırısını lanetliyor; yüzyıllarca üzerinde birlikte kardeşçe yaşadığımız topraklarımıza, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları kınıyorum. dedi.
Sarı, “Ankara’da meydana gelen terör saldırısı millet olarak hepimizi derin üzmüştür. Her şeyden önce bu hunharca saldırı sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve bu ıstırabı yakından hisseden aziz milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Ankara’daki kalleşçe ve haince yapılan terör saldırısını kim tarafından gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin kime karşı olursa olsun terörün meşru hiçbir yönü yoktur. Bu provokatif saldırıların sonucu, kaybettiğimiz insanlarla sınırlı değildir. Bu eylemler insanlığı hedef almakta, ortak değer ve idealler etrafında kurumsallaşan huzur ve barış arayışını da tehdit etmektedir. Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve onları kurgulayan oyun kurucuların tuzağına düşmemesidir. Halkımız her türlü nefretten, şiddetten uzak kalarak, sağduyu içinde birlik ve beraberliğimize her zamankinden çok daha bağlı kalacağına olan inancımızı paylaşıyor, bu menfur saldırıyı şiddetle tekrar kınıyor ölenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve milletimize başsağlığı diliyorum.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle