logo

reklam

Özverili Bir Çalışmanın Ürünü

“Anadolu’da İz Bırakan Medeniyetler Defilesi” İlgiyle İzlendi
AMASYA Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Ankara Kalaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Giyim Üretim Teknolojisi Alanı öğretmenleri ve öğrencilerinin hünerli elleriyle “Anadolu’da İz Bırakan Medeniyetler Defilesi” görücüye çıkardı.
Amasya Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve eşi Hilal Özdemir’in ev sahipliği yaptığı Anadolu’da İz Bırakan Medeniyetler Defilesi” ne vali Dr. Osman Varol eşi Funda Varol, Garnizon Komutanı Zafer Uğur ve eşi Afife Uğur, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit ve eşi Gülden Akşit, davetli, öğretim görevlileri ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Ankara Kalaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Giyim Üretim Teknolojisi Alanı öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırladığı defile moda ve sanatseverler tarafından büyük ilgiyle izlendi.
Amasya Belediyesinin her zaman eğitim yuvalarıyla işbirliği yapmaktan yana olduğunu ifade eden Amasya Belediyesi Başkanı Cafer Özdemir, Anadolu’nun en ücra köşelerinde kadınlarımızın el emeği göz nuru ile sevgi, hasret, aşk ve umut gibi duygularla dokunan kumaşlar Ankara Kalaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Giyim Üretim Teknolojisi Alanı öğretmenleri ve öğrencilerinin hünerli elleriyle “Anadolu’da İz Bırakan Medeniyetler” koleksiyonuna dönüştüğünü belirterek, “Moda ve Tekstil Tasarım bölümü öğrencilerinin Amasya Belediyesi Kültür Merkezi’nde defile yapmaları bizim için çok güzel oldu. Onları zevkle izledik, büyük emek harcandığına şahit olduk. Öğrencilerimizin hepsini kutluyor, tebrik ediyorum.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle