logo

reklam

Polis, okul çevrelerini kontrol altına aldı

AMASYA İl Emniyet Müdürlüğü İl Genelinde okulların güvenliğini sağlamak için tedbir aldı. Sabah, öğlen ve akşam saatlerinde okul önlerinde emniyet tedbiri alan polis ekipleri, öğrencilerin güvenli şekilde okula giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutuyor.
Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, “Çocuk ve gençlerimizin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim-öğretim görmelerini sağlamak, bu hizmetlere ilişkin koruyucu, önleyici ve destekleyici güvenlik tedbirlerini almak, bu yönde ilgili kurum ve kuruluşlar ile işbirliği yapmak İl Emniyet Müdürlüğümüzün temel görevleri arasındadır. dedi.
Öğrencilerin güvenli ve huzurlu bir şekilde yeni bir eğitim öğretim dönemine başlamalarını sağlamak için Amasya İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde il genelinde Asayiş, Çocuk, Narkotik, TEM, Trafik, KOM, İlçe Emniyet Müdürlükleri ve güvenlik yönünden riskli olan bölgelerde Özel Harekat birimlerinden oluşturulan karma ekiplerin katılımıyla, eş zamanlı “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması 4” başlatıldı.
Okulların açılmasıyla birlikte İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından okullar çevresinde uygulama yapıyor.
İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde çeşitli şubelerde görev yapan polislerden oluşan ekipler, okul çevresinde öğrenci servisleri, araçlar, şüpheli şahıslar ve bakalar ve seyyar satıcılar üzerinde uygulama yaptı. Polisler tarafından durdurulan öğrenci servislerinin evrakları kontrol edilerek, minibüsteki öğrenci sayısı, emniyet kemeri takılı olup olmadığı ve okul servislerinin sürücüleri ve araç kontrol edildi. Okul çevresinden geçen motosiklet ile araçlar ve şüpheli şahıslarda durdurularak arama yapıldı. Okul ve çevresindeki uygulamaların günlük rutin bir şekilde devam edeceği bildirildi.

Share
447 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle