logo

reklam

Polis Soba Zehirlenmelerine Karşı Halkı Bilinçlendiriyor

AMASYA Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Amasya genelinde soba zehirlenmelerine karşı halkı bilinçlendirdi.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, son günlerde ağırlaşan kış şartlarını da göz önünde bulundurarak, vatandaşları soba zehirlenmelerine karşı uyarmak ve bilinçlendirmek amacıyla bir çalışma başlattı. Polis bu çerçevede, Merkez Mahallelerde soba zehirlenmelerine karşı halkı bilinçlendirmek amacıyla broşür dağıttı.
Sonbahar ve kış aylarında soba, kombi ve şofbenlerden sızan karbon monoksit gazı nedeniyle yaşanacak zehirlenmelere karşı vtandaşı uyarmak amacıyla büroya bağlı polisler, evlerin kapılarını çalarak, iş yerlerini dolaşarak, kahvehanelere girerek, dolmuşlara binerek, duraklara uğrayarak ve sokaklarda dolaşarak vatandaşları soba zehirlenmelerine karşı uyardı.
Duman ve karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı toplumun bilinçlendirilmesi amacıyla yapılan uygulama çerçevesinde, vatandaşlar hem sözlü olarak, hem de içerisinde “baca temizliği”nden “ilkyardım”a, “doğru yakıt”tan “zehirlenme belirtileri”ne kadar çok önemli bilgilerin yer aldığı broşürler vasıtasıyla uyarıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle