logo

reklam

Polisin “DUR” İkazına uymayan sürücü, Yeşilırmak nehrine uçtu.

YEŞİLIRMAĞA ARAÇ DÜŞTÜAMASYA da polisten kaçan otomobil yeşilırmak nehrine uçtu. Kazadan sonra araç yeşilırmaktan çıkarılırken, araç sürücüsü olduğu iddia edilen Kaya Durukan (20) bulunamadı. Araç sürücüsünün bulunması için Amasya Belediyesi İtfaiye ve Sualtı Arama Kurtarma ve Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü (AFAD) ekipleri aracın düştüğü noktada ve geniş çaplı cevresinde çalışmalarını sürdürüyor.
Geçtiğimiz gece Hacılar meydanında park halindeki bir araça çarparak kaza mahallinden kaçtığı iddia edilen 16 NNV 48 plakalı araç, 155 İmdat polise yapılan ihbar sonrası, Polis söz konusu ihbar edilen aracı takibe aldı. Polis dur ikazlarına dinlemeyen araç sürücüsü ile poli ekipleri tarafından kovalamaca başladı.
Polisten kaçan araç Hacılar Meydanı Mahallesi mevkisinde yoldan çıkarak, yapımına süren Şirin Köprüsü mevkiinde Yeşilırmak’a uçtu. Daha sonra Amasya Belediyesi İtfaiye ve Sualtı Arama Kurtarma ve Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından başlatılan kurtarma operasyonunda karanlıktan ve havanın yağışlı olması ırmak debisinin yükselmesi nedeniyle kurtarma çalışmalarına sabah devam edilmesine karar verildi. Günün ilk saatleri ile arama ve kurtarma çalışmaları yeniden başlatıldı. Kısa süre içerisinde araç yeri tesbit edildi ve araç çıkarıldı. Araç sürücüsü Kaya durukan ise bulunamadı. Araç sürücüsünün arama ve kurtarma çalışmaları gün boyu sürdü.

Share
849 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle