logo

reklam

Polisten kaçan sürücü, Araçıdan 1 saat çıkmadı.

alkollü sürücüAmasya’da geçtiğimiz gece polisin dur ihtarına karşın durmayıp kontrol noktasından kaçan Gökhan Ü. polisle yaşadığı kovalamaca sonucu İstasyon caddesinde durduruldu.
Amasya merkezde Trafik ekiplerinin şehir içi denetim nomkasında, polisin dur ihtarına uymayıp kaçan 05 ET 883 plakalı araç sürücü Gökhan Ü. ile polis arasında kovalamaca başladı. Kovalama sırasında konrolsüz araç kullanmakdan dolayı üç araça çarpan ve maddi hasar meydana getittiren Gökhen Ü. polis tarafından İstasyon caddesinde durduruldu. Araç kapılarını kitleyen ve araçtan inmeyen Gökhan Ü. Polisin tüm ısrarlarına rağmen araçtan inmedi. Bu arada olay mahallinden kaçmaya yönelince, polis araçlarına zarar vermesi üzerine Polis araçın ön ve arkasına kapan yerleştirdi. Araçtan inmemesi üzerine çekici olay mahalline çağrıldı. Araçtan inmeyen Gökhan Ü. kullandığı araç ile çekici ile araç içerisinde götürüldü. Daha sonra çekilen yerde polis tarafından araçtan çıkarılan Gökhan Ü. nün çak alkollü olduğu ve daha öncede alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulduğu öğrenildi.
POLİS MEMURU YARALANDI
Bu arada İstasyon caddesinde durdurulan 05 ET 883 plakalı araç sürücüsü Gökhan Ü. nin araçtan çıkmaması sonucu olay mahalline toplanan kalabalık araç sürücüsüne büyük tepki gösterdi. Polise zorluk çıkaran Gökhan Ü. ye tepki gösteren halk arasından bir kaç kişinin araca taş atması sonucu, araçtan seken taş olay mahallinde çevre güvenliğini sağlayan bir polise isabet etti. Polisin yaralanması üzerine olay mahalline gelen ambulans ile polis memuru hastaneye kaldırıldı. polisin burada yapılan tedavisinden sonra polisin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
KÜFÜR İDDİASI
Polisin dur ihtarına uymayıp, polis kontrol noktasından kaçan Gökhan Ü.’nün polisin kendisine küfür ettiğini iddia etti.
Polisin dur ihtarına uymayan ve kaçan kişinin bu iddiasının inandırıcı olmadığı ve polis noktasından kaçan kişinin bir polis memurunun küfür ettiğini nasıl duyduğu da inandırıcı değil.
GÖZALTINA ALINDI
Amasya’da pazar gecesi polis kontrol noktasından kaçan Gökhan Ü. ile polis arasında yaşanan kovalamaca sonucunda Gökhan Ü. nün kullandığı 05 ET 883 plakalı araçın çarptığı ve maddi hasar meydana gelen üç araç sürücüsünün şikayetçi olduğu öğrenilirken, olay ile ilgili olarak Gökhan Ü. gözaltına alındı.

Share
1632 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle