logo

reklam

Primler Sinopspor Maçı Öncesi

yeni amasyaAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor’a prim sözünü sinopspor maçı öncesi soyunma odasında futbolculara dağıtacağı öğrenildi.
Ligin 15. haftasında evinde Havza Belediye’yi 2-0 yendikten sonra yeşil beyazlı Yeni Amasyasporlu futbolcuları tebdirk eden ve bu başarının bir ödülü olduğunu belirten Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, yönetimin belirlediği prim haricinde futbolcuları galibiyet pirimi vereceğinin sözünü vermişti.
Başkan Özdemir sözünü tutuyor ve söz verdiği pirimi, önümüzdemki hafta sonu oynayacağı zçorlu Sinopspor maçı öncesi soyunma odasında vereceği öğrenildi.
BAŞKAN Cafer ÖZDEMİR: “BAŞARIDA DESTEK ARTAR”
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir; “Yeni Amasyaspor’un Galibiyeti bizleri mutlu ediyor. Bize de bu galibiyet için söz verdiğimiz prim tutarını takdim etmek düşer. Başarıda destek artar. Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor’un başkanından, yöneticilene, Teknik heyetine ve futbolcusuna Amasya’ya yaşattıkları bu güzel heyecan ile mutlulktan dolayı kutluyor ve başarılı bir sezon geçirmesini temenni ettiğimiz Yeni Amasyasporun, sezon sonuda Amasya’ya şampiyonluk yaşatmasını bekliyoruz” dedi.
KULÜP BAŞKANI Mustafa ÖDÜBEK: “SAYIN BAŞKANIN HER ZAMAN DESTEĞİNİ GÖRDÜK”
Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in primi için teşekkür eden Yeni Amasyaspor Kulüp Başkanı Mustafa Ödübek; “Sayın Başkanımız her zaman Yeni Amasyaspor Kulübü’ne destek olmuş ve bu desteklerine de devam etmektedir. Verdiği sözü zaman geçirmeden yerine getirmiş olması da ayrıca futbolcularımız ve teknik ekibimiz için sevindiricidir. Futbol takımımıza sağladığı kaynaklar ve verdiği destekler herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Tüm camia adına kendisine tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Share
734 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle