logo

reklam

Puan Güzel! Futbol Kötü!

TÜRKİYE Bölgesel Amatör Ligi BAL 4 ncü grubunda yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor zorlu bir doksan dakika sonunda gülen taraf oldu. Yeni Amasyaspor taraftarı önünde Sinopspor’u yenerek zorlu 90 dakikadan 3 puan almayı başardı.
Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor Ziraat Türkiye Kupasında ilk kademe maçlarında elendiği Sinopspor’dan rövanşı almak için mücadele verdi.
Yeşil beyazlılar maça çok hızlı başladı. İlk dakikadan itibaren gol arayan Yeni Amasyaspor 15. dk. kazandığı serbest atışı rakip ceza alanı yay çizgisinden 5 metre uzaktan kaleye ön cepheden gören posizyonda Emrah Ergür düzgün vurdu ve Yeni Amasyaspor 1-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra Sinopspor’da atak futbol oynadı. İlk yarı 1-0 Yeni Amasyasporun üstünlüğü ile bitti.
Sinopspor ikinci yarıda oyunun tek hakimi oldu. Yeni Amasypaspor ise tek golün getireceği 3 puanın hesabını yaparken, kalesinde tehlikeler yaşadı. İkinci yarı kontraatak futbolu ev sahibi yeşil beyazlılar düşündü.
Yeni Amasyaspor ikinci yarı mahkum oynadığı Sinopspor maçını 1-0 kazandı. Futbol kötüde olsa sonuç taraftarı mutlu ettimi?
Yeşil beyazlılar bu sonça puanını 22 yaparken, averajla ligde ikinci sıraya lükseldi. Lider ile arasındaki puan farkı ise 7 olarak devam etti.
Yeni Amasyasporlu taraftarlar oynanan futboldan mutlu olmadı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle