logo

reklam

RAMAZAN PAKETLERİ DAĞITILIYOR

RAMAZAN PAKETLERİ DAĞITILIYOR
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
“RAMAZAN AYI SOSYAL YARDIMLAŞMA AYIDIR”
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir “Belediyemizce her yıl mübarek Ramazan ayı münasebetiyle yardıma muhtaç ve dar gelirli ailelerimize yönelik, geleneksel olarak dağıtılan Ramazan yardım paketlerimizi bu yılda gerçekleştiriyoruz.” dedi.
Amasya Belediye Başkanlığı ve Hayat Can Derneği tarafından, TUİK verilerine göre yoksulluk sınırı altında yaşayan ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce içinde bulunduğu yaşam koşulları değerlendirildikten sonra yardıma muhtaç olduğunu belirlenen ailelere, erzak paketleri dağıtılmaya başlandı. İçinde temel gıda maddelerinin yer aldığı ramazan erzak paketleri büyük bir özen ile Ramazan süresince belirli periyotlarla dağıtılmaya devam edecek. Amasya Belediyesi’nce, Ramazan süresince yardıma muhtaç her bir aileye erzak ve gıda yardımı yapmayı hedefleniyor.
Ramazan ayının sosyal yardımlaşma ayı olduğunu belirten Başkan Özdemir, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile ihtiyacı olan her vatandaşın yanında olacaklarını belirterek, Bu yıl, gıda yardımı için Amasya’da yardıma muhtaç, dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunduk. Amasya Belediyesi olarak, manevi değeri yüksek olan Ramazan ayında ve diğer zamanlarda da vatandaşlarımızın umudu ve her zaman ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle