logo

reklam

REGAİP KANDİLİ KUTLAMA MESAJLARI

REGAİP KANDİLİ

ÖZDEMİR; Üç Aylar’ın müjdecisi olan Regaib Kandili’nin toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır.

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Özdemir, mesajında şunları söyledi:
“Kandiller insanlarımızın kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel gecelerdir.
İslam dininde mübarek sayılan Üç Aylar’ın müjdecisi olan Regaib Kandili’nin de bu anlamda, toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır.
İnsanlarımızın, Yaradan’a daha derin bir şükür imkânı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum.
İslam âleminin ve vatandaşlarımızın Regaib kandilini tebrik ediyor; bu anlamlı gecenin birliğimize, beraberliğimize ve hayra vesile olmasını diliyorum.”

Köse; Manevi duyguların yoğunluk kazandığı gün

Üç ayların ve kandil gecelerinin, birlik ve beraberliği pekiştirdiğini ifade eden Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Yönetim Kurulu Başkanı İsa Köse, “Manevi duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı bir zaman dilimi olan üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandiline ulaşmış bulunuyoruz. Üç aylar ve kandil geceleri, milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, aynı duygu etrafında çarpan kalplerin, aynı hissiyatı paylaşan gönüllerin bir araya gelerek dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği müstesna günlerdir. Bu gün ve gecelerin en iyi şekilde değerlendirilerek, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm insanlar arasında yayılması dileğiyle, üyelerimiz ve tüm islam aleminin Ragaib Kandilini en içten duygularımla tebrik ediyor, mübarek olsun diyorum.”

Dümen;  3 Aylar insanlığın erdemlerinin ve güzelliklerinin ortaya çıktığı aylardır.

Ak Parti Amasya Merkez ilçe Başkanı Bilal Dümen, üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Mesajında, Regaip, Miraç, Berat Kandillerini ve Kadir Gecesini barındıran, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içine alan mübarek üç aylara erişmiş olmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşadığımızı belirten Dümen, “Bu günler Rabbimizin insanlığa sunduğu bereket ve rahmet dolu dönemlerdir. Dayanışma, yardımlaşma, Merhamet hislerimizin üst noktaya ulaştığı, insanlığın erdemlerinin ve güzelliklerinin ortaya çıktığı aylardır. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu ayları Rabbimize yaklaşmak için ibadet ve tövbeyle değerlendirirken, birbirimizle yakınlaşmak, kardeşliğimizi pekiştirmek, aramızdaki anlaşmazlıkları kardeşlik potası içinde eritmek için de bir fırsat olarak görmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam aleminin üç aylarını ve bugün gecesi idrak edeceğimiz Regaip Kandilini tebrik eder, bu mübarek günlerin İslam aleminin ve milletimizin birlik, beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını temenni ederim” dedi.

 

Sarı; Bu mübarek günler kalpleri birbirine yaklaştırır

MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet Sarı, İslam dünyası olarak rahmet, bereket ve mağfiret iklimi mübarek üç aylara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. dedi.
MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet Sarı, mesajında şunları söyledi:
“Bu mübarek günler kalpleri birbirine yaklaştıran, dayanışma duygularını artıran, ruh dünyamızın aydınlanmasına vesile olan özel günlerdir. Bu önemli günlerde çevremizle, yakınlarımızla olan bağlarımızı gözden geçirirken; doğruluğun, dürüstlüğün, paylaşmanın, hak ve hukuka riayetin insani erdemler bağlamında ulaşılabilecek en üstün değerler olduğunu unutmayalım.
Yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde başta şehrimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hakim olması için dua edelim.
Bu vesileyle bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor; hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin Regaip Kandili’ni tebrik ediyorum.”

Şöförler Odası Başkanı Mürsel Çapkın

Amasya Şoförler Odası Başkanı Mursel Çapkın, Regaip Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak,
Çapkın mesajında şunları söyledi
‘Üç ayların müjdecisi mübarek Regaip Kandili’ni idrak etmenin sevincini yaşadığımız bugünün, milletce sevgi, saygı, huzur ve mutlulugumuzu pekiştirmesini ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim’ dedi.

Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hatay Karaman

Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi başkanı Hatay Karaman Regaip kandilinin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Karaman mesajında şunları söyledi
Regaib Kandili üç ayların başlangıcı ve Razaman-ı Şerif ‘in müjdecisidir. Tüm İslam Aleminin Üç Aylarını ve Regaib Kandilini kutlar bu mübarek gün ve gecelerin Ülkemize, Millerimize, Esnaflarımıza, Tüm İslam Alemine Rahmet, Bereket, Bolluk, İyilik, Sevgi ve Huzur vesile olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ederim.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle