logo

reklam

Sağlık Bakanı Amasya’da Halkla Yürüdü

 

bakan müezzinoğlu amasyadaSağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu; Vatandaşımız, Geleceğe umutla bakıyor. Bu millet, AK Parti’nin öncülüğünde geleceğe güçlü bir şekilde devam etmeyi istiyor. Çünkü AK Parti, milleti merkezine aldı ve milletin yarınlarını sağlıklı, umutlu ve güvenli yaşama umudunu yükseltti. dedi.
Halk Sağlığı İl Müdürlüğü’nün organize ettiği ‘Anneler Günü’, ‘Ebeler ve Hemşireler Haftası’ temalı yürüyüşe katılan Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, hep beraber gelecek Türkiye için yürüdüklerini söyledi.
Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, “Birlik ve beraberlik içinde, merkeze kendimizi, bizi alarak değil, merkeze milleti, mazlum ve mağdur milletleri, bizden umutla yarınlarının güçlü olmasını bekleyenleri alarak bundan sonra da yine gücümüzün yettiği kadar emeğimizi, alın terimizi gayretimizi göstereceğiz” dedi.
Geçmişten geleceğe taşımak zorunda olunan değerleri, hayat felsefesi, tarihi ve kültürü korumamak ve milletin yarınlarına sağlıklı, umutlu ve güvenli bakması adına çalıştıklarını kaydeden bakan Müzezinoğlu, “Milletimiz ayrıştırıldı, parçalandı, dejenere edilmekle ilgili farklı tuzaklara yönlendirilmeye çalışıldı ama bizler, AK Parti kadroları olarak milletin değerleriyle yürüyen ve değerlerine sahip çıkan bir anlayışla bu milletin tarihi geleceğinde söz sahibi olmak adına milletle yürüyen bir anlayışla yola çıktık” diye konuştu.
AK Parti’nin zor ve sıkıntılı günlerden başarılı günlere ulaştığını anlatan Müezzinoğlu, “Hepinizin emeği, alın teri, duaları, gayretleri var. Bu yolculuğun bugün çok daha ileri noktalara gitmesi adına yeni yeni basamakları çıkmamız gerekiyor. Birlik ve beraberlik içinde, merkeze kendimizi, bizi alarak değil, merkeze milleti, mazlum ve mağdur milletleri, bizden umutla yarınlarının güçlü olmasını bekleyenleri alarak bundan sonra da yine gücümüzün yettiği kadar emeğimizi, alın terimizi gayretimizi göstereceğiz. İnanıyorum ki 7 Haziran’da birlik ve beraberlik içinde Amasya’da farklı ve güçlü sonuçlara hep birlikte imza atacağız. Burada tek bir şeye ihtiyacımız var; ‘Birlikten güç doğar’ anlayışına sımsıkı sahip çıkmaya ve Mevlana’nın güzel, ‘Benim medeniyetimin insanı nefsinin mahkumu olan değil, vicdanın esiri olandır’ sözüne. Emeği, gayreti geçenin mutlaka hatırını soran, ona vefa duyan bir anlayışın mensuplarıyız” ifadesini kullandı.
Bu milleti seven herkese teşekkür eden Müezzinoğlu, “El birliğiyle kardeşliğimizi, birliğimizi katlanarak sürdüreceğiz. 7 Haziran akşamından sonra milli iradenin daha güçlü olacağını, hep beraber gelecek yeni Türkiye için yürüyoruz. Milletce Yürümeye devam edeceğiz.” dedi.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, çeşitli ziyaretlerde bulunup etkinliklere katılmak üzere geldiği Amasya’da, Amasya valiliği, Halk Sağlığı İl Müdürlüğü ve AK parti İl başkanlığını ziyaret etti.
Bakan Müezzinoğlu, Anneler günü dolayısıyla Amasya’da Almanya’nın Solingen kentinde evi yakılan ve 2 çocuğu, 2 torunu ve 1 yeğeni yanarak ölen Mevlüde Genç’in elini öperek Anneler Günü’nü kutladı. Bakan Müezzinoğlu etkinilğe katılan annelere çiçek ve çeşitli hediyeler verdi.
Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun Amasyada katıldığı Halk Sağlığı İl Müdürlüğü’nün organize ettiği ‘Anneler Günü’, ‘Ebeler ve Hemşireler Haftası’ temalı yürüyüşüne Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, AK parti gurup başkan vekili Amasya milletvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı, Dr. Avni Erdemir, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Sağlık İl Müdürü Dr. Mehmet Rüştü Ertosun ve ilgili kurum ve kuruluşlar ve kalabalık Amasyalılar katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.