logo

reklam

Sahte Aday Yakalandı

Amasya Emniyet Müdürlüğü bir ihbarı değerlendirmesi sonucunda, Sürücü Belgesi sınavına bir başkasının yerine giren kişiyi gözaltına aldı.
Amasya İl Emniyet müdürlüğüne gelen bir ihbarı değerlendiren Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler yaptıkları araştırmalar sonucunda, Sosyal Bilimler Lisesinde 27 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek olan Sürücü Belgesi Sınavı (MTSA) na A.K. isimli şahsın yerine sınava giren F.D. yi sınav sonucunda gözaltına aldı.
Emniyetinin geniş çaplı yürüttüğü operasyon sonucunda konu ile ilgili olarak 1 adet sahte nüfus cüzdanı, 1 adet sınav giriş belgesi, 1 adet sınav optik kağıdı, 1 adet salon yoklama çizelgesi ele geçirildi. Olay ile ilgili olarak A.K. F.D. S.G. ve İ.A. gözaltına alındı.
Olay ile ilgili soruşturmanın geniş çaplı olarak başlatıldığı öğrenilirken, Sürücü Belgesi Sınavına (MTSA) ile yapılan geçmiş tarihli sınavlarında mercek alıtına alınacağı ve araştırmanın geçmişe dönük olarak inceleneceği bilgisine ulaşıldı.

Share
1208 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle