logo

reklam

Salman; AK PARTİLİ BELEDİYELER YÜZ AKIMIZ

AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Avukat Osman Faik Salman
AK PARTİLİ BELEDİYELER YÜZ AKIMIZ
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Avukat Osman Faik Salman, belediyeler ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyor.
Salman, AK Partili Belediyelerin, iktidarın yüz akı icraatlara imza attıklarını belirterek, kendisine görev verilmesi ve seçilmesi halinde, belediyelerle birlikte omuz omuza çalışacaklarını söyledi.
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Avukat Osman Faik Salman, Amsasya’daki çalışmaları kapsamında belediyeler ve sivil toplum örgütlerine de ziyaretler gerçekleştirdi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i ziyaret eden AK parti Amasya milletvekili aday adayı Avukat Osman Faik Salman, görüş alışverişinde bulundu.
BELEDİYELERLE OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ
AK Partili belediyelerin yüz akı hizmetlere imza attığını, milletin gönlünü fethettiğini söyleyen AK Parti Aday Adayı Avukat Osman Faik Salman, “Hizmet, sadece Ankara’da değil aynı zamanda bölgede ve yerelde de yapılır. Milletvekilleri ile yerel yönetimlerin işbirliği, hızlı ve etkin hizmetin anahtarıdır. Ben de İl Başkanlığım ve parti içi yönetimlerde bu konuda önemli tecrübeler elde ettim. Dolayısıyla, partimizin yetkili kurullarının takdiri ve halkımızın teveccühü ile milletvekili seçilmemiz durumunda, bu işbirliğinin en üst seviyede olması için azami gayret sarf edeceğim. Belediyelerle omuz omuza çalışarak hizmetin Başkent’ten şehrimize ulaşmasından öncülük edeceğim. Amasya Belediye Başkanımız Sayın Cafer Özdemir, Suluova Belediye Başkanımız Sayın Fatih Üçok ve Taşova Belediye Başkanımız Sayın Bayrak Öztürk ve ilçe ziyaretlerimde ilçe belediye başkanlarımızı ziyaretlerimde önemli konularda istişarelerde bulunma olanağımız oldu. Başkanlarımıza samimiyetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

MİLLETİN NABZI, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIDIR
Sivil toplum örgütleriyle işbirliğinin de önemine işaret eden AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Avukat Osman Faüik Salman; “Sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projelere imza atmak önemli hedeflerimiz arasında. Toplumun nabzını tutan, ihtiyaç ve beklentileri ortaya koyan en önemli örgütler sivil toplum kuruluşlarıdır. Nasip olur tarafımıza bu kutlu görev tevdi edilir ve Milletimizin teveccühüyle seçilirsek sivil toplum kuruluşlarımız ile işbirliğimizi güçlendirip ortak adımlar atmayı hedeflemekteyiz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle