logo

reklam

Salman; Bizim ilkemiz ülkemize doğru, dürüst ve millet odaklı hizmet etmektir.

AK Parti’den 24 Haziran Cummuhbaşkanlığı ve milletvekiliği seçimlerinde milletvekili olmak için aday adaylığı müracaatı yaptıktan sonra, Partisi ve STÖ’leri ziyaret eden ve geniş mutabakatlı destek alan AK parti milletvekili aday adayı Avukat Osman Faik Salman, Amasya İl Genel Meclisinde grubu bulunan AK Parti, MHP ve CHP gruplarını ziyaret etti.
Marifet millete hizmet etmektir. TBMM’nin yereldeki bir benzeri olan İl Genel Meclisi AK Parti, MHP ve CHP gruplarına ziyarette bulunarak Amasya kamuoyundaki “yerel aday” hassasiyeti konusunda fikir teatisinde bulunan AK parti Amasya milletvekili aday adayı Avukat Osman Faik Salman, Amasya İl Genel Meclisinin Yerel Parlamento görevi gördüğünü belirterek, “Bütün toplumsal talepleri siyasete taşımak ve temsil etmek, toplumun tamamını kucaklamak hiçbir zaman unutmayacağımız ilkemiz olmuştur. dedi.
Salman, “Bizim ilkemiz ülkemize doğru, dürüst ve millet odaklı hizmet etmektir. Bu yolda Amasya’ya ve ülkeme hizmet etmek için 24 Haziran Genel Seçimlerinde Amasya’dan mensubu bulunduğum AK partiden milletvekili aday adayı oldum. Mensubu olduğum partimizde böyle kutlu bir göreve layık görülmek bizim için onur vericidir. Bizim için hizmet yolunda yerel yönetimlerin önemi büyüktür. İl Genel meclisi ve belediyemizle el ele hedeflerimize doğru birlik ve beraberlik içerisinde yürüyeceğiz.” dedi.
Salman, Bizim mesuliyetimiz milletin iradesine tam sadakatle bağlılıktır. Önümüzdeki süreçte Türkiye için çok önemli bir seçim vardır. Bu seçimde güçlü Türkiye, güçlü demokrasi yolunda yeni bir anayasanın yapılabilmesi açısından güçlü bir iktidara ihtiyacımız vardır. Talip olduğumuz görev zor, mesuliyetli ve meşakkatli bir görevdir. Bu görevde sizlerin duasına ve desteğine ihtiyacımız var. dedi.
Amasya İl Genel Meclisi Başkanı Mustfa Çıttır ise, Yerel bir parlamento olan İl Genel Meclisleri 5302 sayılı yasa ile üstlendikleri görev ve sorumluluklarla sadece kırsalda değil kentlerde de sağlıktan spora, eğitim, kültür, acil afet ve Müdahaleye kadar hayatın ciddi her alanında insanımıza hizmet vermekte ve çalışmaktadır.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle