logo

reklam

Salman’dan Amasya İş Dünyasına Ziyaret

Salman’dan Amasya İş Dünyasına Ziyaret
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Avukat Osman Faik Salman
Amasya’nın Ankara’daki Sesi Olacağım
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Avukat Osman Faik Salman seçim çalışmaları kapsamında Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifini ziyaret etti.
24 Haziran’da gerçekleşecek olan erken seçim için çalışmalarını hızla sürdüren ve projeleri ile teşkilatlardan tam not alan AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Avukat Osman Faik Salman, STK’lara da büyük önem veriyor. Amasya’da iş hayatının canlanması ve ekonomik girdi sağlanması adına çalışmalar yapan Salman, çalışmalarını paylaşmak için Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’ni ziyaret etti.
Salman, bu kapsamda ilk olarak Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Murat Kırlangıç’ı makamında ziyaret ederek neden aday adayı olduğunu anlattı ve Amasya için yapmak istediği çalışmaları anlattı. Göreve yeni seçilen oda Başkanı Kırlangıç’ı tebrik de eden Avukat Osman Faik Salman, Amasya’nın sanayi anlamında kritik bir dönemeçte olduğunu, Amasya başta olmak üzere ilçelerinde Organize Sanayi Bölgelerinin kalıcı yatırımcılar çekilmesi durumunda istihdama önemli katkı sağlayacağının altını çizdi. Milletvekili olması durumunda bu noktada her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirten Salman, Amasya’nın hayata geçirmeye çalıştığı çevre yolu ile birlikte hızlıc tren yolu projesini de önemsediğini belirtti.
Avukat Osman Faik salman daha sonra Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsa Köse’yi de ziyaret etti. Köse ile Amasya’nın ve Amsaya esnafının ana sorunlarını görüşen Salman “Nasip olur da seçilirsek, her zaman birlikte olacağız ve esnafımızın Ankara’da sesi olacağım” dedi.
AK parti Amasya milletvekili aday adayı Avukat Osman Faik Salman, “Esnafımızın isteklerini ilgili makam ve mercilere iletip takipçisi olacağız. Çünkü bir şehirde esnaf huzurlu değil ise şehrinizin kalkınmasından bahsetmek zor olur. Biz esnafımızın da büyümesini sağlayacak söylem ve fiiller içeresinde olmak biz siyasetçilerin önde gelen görevlerinden olduğunun bilincindeyiz. Milletvekili seçildiğimizde her daim halkımızla ve esnafımızla istişare içinde olacağız ve sorunları önce Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile süratle çözeceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle