logo

reklam

ŞAMLIOĞLU OTODAN SOSYAL PROJESİ

AMASYA ENGELSİZ YAŞAM PARKINDA ENHGELLİ VATANDAŞLARIMZI BULUŞAN ÇORUM ŞAMLIOĞLU PLAZA TÜRKİYEDE ÜRETTİĞİ C-HR HYBRİD OTO İLE ETKİNLİGE KATILAN ENGELLİ VATANDAŞLARA ŞEHİR TURU YAPTIRDI.
Şamlıoğlu Toyota Çorum Bayii çevreci otomobil Hybrid Raw4’ün tanıtımını sosyal sorumluluk programları çerçevesinde Amasya 6 nokta körler derneğinde gerçekleştirdi.
Amasya Engelliler yaşam oarkında düzenlenen sosyal sorumluluk projesi etkinliğine katılan engelli vatandaşlarımız toyoto nun tanımını yaptığı Hybrid C-HR araçla şehir turu da yaptılar.
Engelli vatandaşlarımıza Toyoto ailesi olarak destek verdiklerini ifade eden Toyoto Çorum plaza satış Satış Müdürü Abdullah Çoban, Toyota’nın çevreci, ileri teknolojisi Hybrid C-HR’ü burada engelli vatandaşlarımıza tanıtmak ve onlarla birlikte bir gün geçirebilmek ve onların her zaman yanlarında olduklarını bilmeleri amacıyla burada bulunmaktan mutlu olduklarını belirtten Çoban “Bugün burada bulunmamızın amacı engelli vatandaşlarımıza gelişen hibrit teknolojisini tanıtmak ve onlarla birlikte bir gün geçirmek ve arabamızın test sürüşlerini onlarla birlikte yapmaktı. BU bizim Şamlıoğlu Toyota ailesi olarak zaman zaman düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projemizin bugünkü Amasya ayağı idi. Şamlıoğlu Toyota ailesi olarak her zaman yanlarında olduğumuzu ve desteklerimizin daima süreceğinikendilerine ifade ederek görüş alışverişinde bulunduk” dedi.
Tanıtımını yaptıkları Hybrid C-HR ile ilgili bilgi de everen Çoban:
“Şarj gerektirmeyn kendi kendine şarj edebilen şehiriçi trfiğinde yoğun olarak elektrik kullanan. şehir dışı trafiğinde yarı yarıya elektrik kullanamı ile ciddi bir ekonomik kazanç sunan aracımız düşük emisyonu çevreci yanı ve sessizliği ile gönülleri d kazanmaya devam etmektedir.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.