logo

reklam
01 Ağustos 2016

ŞAMPİYONLUĞA HAZIRLANIYOR

Y.AMASYA 1Son iki sezonu ligde şampiyonluğu kaçıran Yeni Amasyaspor, bu sezon şampiyonluğu yaşamak adına sezon öncesi çalışmalarına ara vermiyor.
Teknik patron Ergün Ortakçı nezaretinde çalışmalarını sürdüren Yeni Amasyasporda hedef şampiyonluk.
Teknik patron Ergün Ortakçı; “Sağlıklı bir şekilde çalışmak zorundayız. Hata yapma şansımız yok. Yeni sezonda bizim bir hedefimiz var. Başkanımızla yeni sezon için anlaşırken o hedefi koyduk. Şampiyonluğa oynamak istiyorsak, ona göre futbolcularınız olacak. Mevkiye göre, bu yarışta olacak futbolcuları almak zorundaydık ve büyük çoğunluğunu aldık. Çünkü rakiplerimizi göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Önümüzdeki sezon çok zor bir lig olacak. O yüzden biz bu yarışın içinde ‘varız’ demek istiyorsak gerçekten kaliteli, nokta transferler yapmak zorundayız. Bu paralelde gereken mevkilere, gerekli transferleri yaptık. Bunun da çalışmaları sürüyor. İstişare yapıyoruz.” diye konuştu.

Kavaklıoğlu; “Bizim Asıl Gücümüz Taraftarımızdır”
Yeni Amasyaspor Basın sözcüsü Ahmet Kavaklıoğlu, Takıma fayda sağlayacağını düşündüğümüz oyuncuları alabiliriz. Şuanda da görüşmelerimizin sürdüğü bazı oyuncular var. Bunlarla kulüp standartlarında anlaşma sağlayabilirsek neden olmasın. Transfer her an olabilir” dedi.
Taraftara da verdiği destekten dolayı teşekkürlerini ileten Ahmet Kavaklıoğlu “Bütün Gönültaşlarımıza, bütün taraftarlarımıza özellik kombine bilet alarak bize maddi ve manevi destek veren taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum ki bizim gücümüz onlardan kaynaklanıyor. Sahadaki futbol elbette bir yarıştır ama bizim esas gücümüz, esas kaynağımız camiamız ve taraftarımızındır. Camiamızın bize vermiş olduğu destektir” diye konuştu.

Share
14397 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle