logo

reklam

Şampiyonluğa İnandık Amasya Bize Güvensin

amasyasporYeni Amasyaspor futbolcuları, “Takımda herkes tek vucut oldu. Başarıya inandık. Tek istediğimiz şampiyonluğu camiamıza hediye etmek” dediler.
“Bu başarı, takımın başarısıdır. El ele verdik, zor olanı kolaya çevirdik. Şampiyon olacağız. Amasya bize güvensin” diyen yeşil beyazlı Yeni Amasyasporlu futbolcular, “En büyük etken arkadaşlık, birlik ve beraberlik. Hatta sıkıntılı olduğumuz dönemleri yönetimimiz, teknik heyetimiz, futbolcular, malzemeciler ve masörler samimiyetle aşmayı bildik. Takım içindeki arkadaşlığımız ile zorlukları kolaya çevirdik.” dediler.
Teknikdirektör İsmail Batur ve teknik heyetimizin bize karşı özverili yaklaşımı da başarıya giden yolda engelleri daha rahat geçmemizi sağladığını belirten yeşil beyazlı futbolcular, “Bu başarı bbir futbolcunun tek başıma elde ettiğim bir başarı değil. Bu başarı takım savunmamız ve takımın her bölgede sergilediği performansla birlikte gelen başarıdır, hepimizin başarısıdır. Biz oynadığımız her maçı final sınavı olarak görüyoruz. Ligin ikinci yarısında aldığımız puanlar şampiyonluk yolunda belirleyici olacaktır.” dediler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle