logo

reklam

“Şampiyonluğun 1 numaralı adayıyız”

ahmet kavaklıoğluYeni Amasyaspor Başkan yardımcısı Ahmet Kavaklıoğlu
“Şampiyonluğun 1 numaralı adayıyız”
Yeni Amasyaspor Başkan yardımcısı Ahmet Kavaklıoğlu, kulüp tarihinin en zor döneminin yaşandığı son iki sezon tüm olumsuzluklara rağmen Yeni Amasyaspor, sporun gerekçelerinden dışarı çıkmayacağını belirterek, geçen sezon yaşadığımız saha dışı olayalar, bu sezonda yaşanmaya başlandı. Masa başı oyunlara bizi çekemeyecekler. Geçen sezon masa başı oyunlar ile şampiyonluğu kaybeden Yeni Amasyasporun, bu senede şampiyonluğunu sahada değil, masa başında elinden alınmak istenmektedir. Şu unutulmamalıdır ki Yeni Amasyaspor, şampiyonluğun 1 numaralı adayıdır. dedi.
Kavaklıoğlu, 270 dakika’da terimizin son damlasına kadar mücadele ederek, sezonu şampiyon olarak tamamlayacağız. Sezonun ikinci yarısından itibaren zaten gerekli cevabı sahada aldığımız galibiyetlerle veriyoruz. dedi.
Takımdaki hava, şampiyonluğu ne kadar çok istediğimizin bir ispatıdır. Takım olarak kalan son üç maçımızı kazanarak, tüm taraftarlarımızı sokağa dökeceğiz. Hiçbir yalan haber ve futbol dışı söylemler, mücadele ruhumuzu ve azmimizi bırakmadığımız sürece bizim şampiyon olmamızı engelleyemeyeceğini belirten Yeni Amasyaspor Başkan yardımcısı yeni Amasyaspor ve Erbaaspor maçı öncesi Amasya İl Güvenlik Kurulu tarafından alınan bir karar gereği, rakip takım taraftarlarının maça alınmaması yönünde olmasına rağmen karar bir gün içinde değiştiğini kaydeden Ahmet Kavaklıoğlu, değişen karar, şampiyonluk yarışında rakibimiz olan Erbaasporun masa başı oyunlarındaki üstünlüğünü ortaya koymuştur. Değişen karara etki edenler ve bu kararın çıkmasını sağlayanlar Amasya’nın alın terini tanımamanın sesi olmuşlardır. dedi.
Kavaklıoğlu, Yeni Amasyasporun gerçek taraftarı, iyi gününde değil, kötü gününde de yalnız bırakamyan ve ihtiyaç duyulduğunda Amasya’nın gerçek sesi olandır. Bugün üzerimizde oynanmak istenen oyunlara dur diyen ve her zaman Amasya’nın yükselen değeri olan cesur yürekli bir Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’dir. dedi.
Kulüp başkanı Mustafa Ödübek’in gelişen bu olumsuzluklar karşısında İstifasını verdiğini belirten Ahmet Kavaklıoğlu, Yönetim olarak başkanımızın istifasını kabul etmeyeceğiz. Bugün gelinen noktada Başkanımızın büyük katkıları vardır. Bu katkıların sonucu yaşanacak şampiyonluk’da yanımızda olacaktır. Başkanımız Ödübek’in kararını bir kez daha bireylerin kararları doğrultusunda değil, Amasya adına düşünmesini istiyoruz. dedi.

Share
939 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle