logo

reklam

Şampiyonlukta ağır yara alındı

TÜRKİYE Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi BAL 4 ncü grubunda haftanın maçı Yozgat’ta oynandı. Ligde şampiyonluk kovalayan her iki takım ligin 4. haftasında karşı karşıya geldiler.
Yozgatspor ligde oynadığı üç maçta üçte üç yaparak şampiyonluğun en güçlü adaylarınrdan bırı olduğunu ispatlarken, Ligde son üç sezondur şampiyonluğu son haftalarda kaçıran yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor bu sene şampiyonluğu en çok isteyen takımlar arasında yer aldı.
Yozgatspor kendi evinde oynamasına rağmen tribünlere Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor hakimdi. Amasya’dan Yozgat’ta giden binlerce taraftar bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmadı.
Yozgatspor oyuna iyi başlayan taraf oldu. Yeni Amasyaspor ise rakibini karşılayan ve kontraataklarla gol arayan bir görünüm sergiledi. İlk yarıda traflar oyun disiplininden kopmadan oynadı. İlk yarı golsüz kapandı.
Yozgatspor ikinci yarıya daha hızlı başlayan taraf oldu. nitekim maçın 53. dakikasında murat ile golü buldu.
Bu gol uyuyan Yeni Amasyaspor’u uyandırdı. Oyunun gol dakikasından sonra tek hakimi Yeni Amasyaspor oldu. Yozgatspor ise 1-0 skoru korumak istedi. Özellikle maçın sonunda yeşil beyazlılar yakaladıkları gol posizyonlarını değerlendiremedi. Maç Yozgatsporun 1-0 üstünlüğü ile bitti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle