logo

reklam

Şampiyonluktan kopmadık

yeni amasyaspor taraftarTÜRKİYE Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda yeşil beyazlyı Yeni Amasyaspor ligde zirve yarışını gelecek haftalara taşımak adına, ligin 18. haftasında Turhalsporu konuk etti. Ligin ilk yarısında da galibiyet serisini bozan Turhalspor, ligin ikinci yarısında da yeşil beyazlı Yeni Amasyasporun galibiyet serisini bozmak isterken, uzatmalarda gelen gol, Yeni Amaasyasporu şampiyonluk şoluna bağladı. Bu gol şampiyonluğun habercisi olabilyir.
Amasya 12 Haziran stadyumunda oynanan puan mücadelesinde yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor maçın ilk yarısında rakibi Turhalspora oranla topa daha çok hakim olan taraf oldu. Yeşil beyazlı futbolcular maçın ilk dakikasından itibaren oyunoa fuktbol üstünlüğünü rakibine kabul ettirirken, bu üstünlüğünü skora yansıtamadı. Turhalspor maçın boşluklarına sığınarak puan alma umudunu yaşarken, yeşil beyazlılar ilk yarıda oyun disiplininden kopladan, ataklarını sürdürdü. maçın 14. dakikasında Turhalspor ceza sahası içerisinde yaşanan karanbolde top Turhalspor fileleriyle buluştu. Fakat maçın orta hakeme, yanhakeminin ikazı sonucu golü geçerli saymadı. Yeni Amasyasporun golü ele çarpması ile değerlendirildi. İlk yarıda gol olmayınca taraflar soyunma odasına 0-0 skorla girdi.
Yeni Amasyaspor mutlak 3 puan için çıktığı mücadelede arzu edilen gol gelmeyince, rakip Turhalsporun direnci daha da arttı. Turhalspor yarı alanında geçen mücadelede, yeşil beyazlılar gol noktalarında başarılı olamayınca oyun disiplininden uzaklaştılar. 90 dakiki da bulamadığı golü maçın dört dakikalık uzatma dakikalarında geldi. Gol Yavuz Selim’den geldi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle