logo

reklam

Saraçoğlu Esnaf Ziyaretlerinde

CHP ve İYİ Parti Millet İttifakı Adayı A. Serpil Saraçoğlu
Güçlü bir Amasya, güzel bir gelecek için yola çıktık
CHP ve İYİ Parti Millet İttifakı Amasya Belediye Başkanı adayı A. Serpil Saraçoğlu, esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle, gönüllere dokunmaya, onlarla kucaklaşıp, dertlerini dinleyip, belediye başkanı olduğunda üreteceği çözümleri ve projelerini anlatmaya devam ediyor.
İşyerlerini ziyaret ederek, esnaflara hayırlı işler dileyip çay ikramlarını geri çevirmeyen Belediye Başkanı adayı Serpil Saraçoğlu, “Esnaf ve mahalle halkımızla buluşmaya, onların talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyoruz. Şehrimizi geleceğe hazırlarken birlikte düşünecek, birlikte karar verecek, birlikte hareket edeceğiz. Halkımın hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğum” dedi.
Millet İttifakı Adayı Saraçoğlu, Amasya’da yaşayan her bir kişinin fikirleri ve gözlemleri bizim için çok önemli bu ziyaretlerimiz göreve geldikten sonrada devam edecek. Amasya’yı elbirliği ile yöneteceğiz. Sosyal belediyeciliğimizin farkını ortaya koyacağız. Sorunlarınızı dinleyip, çözüm üreterek sözünü verdiğimiz güçlü Amasya’yı yapılandıracağız. İyi bir gelecek ve gurur duyulan bir kent için adayım. Amasya bizimle tarihinin en büyük yatırımların kavuşacak. Biz bu şehrin potansiyeline, insanlarına güveniyoruz. Başarımızın yolu birlik olmaktan geçiyor. Güçlü bir Amasya, güzel bir gelecek için yola çıktık, bunu da hep birlikte gerçekleştireceğiz.’ dedi.
Esnafın sıcak mesajlar ve yoğun ilgi ile karşıladığı Serpil Saraçoğlu, Amasya esnafına ve ziyaretlerine eşlik eden parti gönüllülerine de destekleri için teşekkür etti. Saraçoğlu, Amasya esnafına başarının yolunun birlik olmaktan geçtiğini söyleyerek hedefinin Amasya’yı yaşanabilir bir şehir ve turizm kenti kimliğine tekrar kavuşturmak olduğunu söyledi. Saraçoğlu, ayrıca esnafın sorunlarını yakından takip ettiklerini, çözüme yönelik projelerinin hazır olduğunu belirtti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.