logo

reklam

SARAÇOĞLU; Amasya’da yaşayan tüm yurttaşların oyuna talibim

Millet İttifakı (CHP-İYİ parti) adayı A. Serpil Saraçoğlu, Çevremden aldığım olumlu sonuçlar neticesinde yaşadığım Amasya’ya hizmet etmek adına bu yola çıktım. Amasya’da yetişen birisi olarak Amasya’ya hizmet etmek benim boynumun borcudur. Sağ olsun vatandaşlarımızdan da olumlu sonuçlar alıyoruz. Belediye Başkanı oluruz ya da olamayız bu halkımız vereceği bir karardır. Halkın kararına saygı göstermemiz gerekir. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu yola baş koyduk.
CHP’nin Amasya’da çok kısık kalmış sesini artık gürleştirme zamanı geldiğini belirten Saraçoğlu, Amasya’da partiler üstü kavramlarla bu sürece hazır olduğumuzu belirtebilirim. Dolayısıyla bizim talep ettiğimiz oyun adı ‘Amasya İttifakı’. Bu ittifak kavramıyla Amasya’da yaşayan tüm yurttaşların oyuna talibim” dedi.
Saraçoğlu, Amasya için yatırım projelerimiz hazır. “Sosyal belediyecilik bizim işimiz” Kentin her sorunu için kısa ve uzun vadeli projeler geliştirdik. Önceliğimiz Amasya’nın cazibe merkezi olarak başta tarım ve turizm olmak üzere çevreye dost yatırımları çekmesi, bu anlamda sanayi bölgeleri, ticaret merkezleri ve ileri teknoloji kampüsü gibi özellikle gençlerin yaratıcılıklarını ortaya koyacakları ve onlara “balık yemeyi değil, balık tutmayı” öğreten merkezleri hayata geçireceğiz. Farklı sosyo-ekonomik kesimden tüm vatandaş varlığının gözetilerek bu alanda da sosyal projeler ürettik.” dedi.
Amasya’nın öne çıkan tüm sorunlarına, çağdaş ve yeniliği yakalayan bir anlayışla çözümler üretmek istediklerini belirten Serpil Saraçoğlu, “Şehir planlarımız, kentin tüm bileşenlerinin görüşlerini de alarak sorunları çözme odaklı bir anlayışla hazırlanacak, gerekirse var olan planlar revize edilecektir. Bu planlarda, yeşil alanların daha çok artırılması, çarpık yapılaşmalara son verilmesi ve su baskını ve afetler gibi doğa olaylarına karşı alt yapımızı daha güçlü hale getirilmesi öncelikli hedeflerimiz arasında olacaktır”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle