logo

reklam

Saraçoğlu; Millet İttifakı olarak, Amasya’ya talibiz.

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İyi Parti Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor. Saraçoğlu, “Her yere eşit, adil, hakça hizmet sunmaya geliyoruz” dedi.
Yaklaşan Mahalli idareler seçimleri öncesi CHP Amasya Belediye Başkan adayı Serpil Saraçoğlu, ziyaretlerinde hem projelerini anlatıyor hem de sorunları dinliyor. Ziyaretlerinde “Türkiye’nin değişime ihtiyacı var” diyen Serpil Saraçoğlu, herkese ve her yere eşit hizmet sunma sözü verdi.
Millet İttifakı Adayı Serpil Saraçoğlu, Amasya’da değişim olmalı, Türkiye’de değişim olmalı. Değişim yeniliktir, gelişimdir. Bizler, iyisiyle kötüsüyle bugüne kadar emeği geçen, hizmet eden herkese teşekkür ediyoruz. Artık yeni şeyler söylemenin zamanı geldi. Artık alışılmışlıktan çıkma zamanı geldi. Bu doğrultuda Türkiye’nin birleştirici gücü CHP ve İYİ parti, yerel yönetimlerde değişimin, gelişimin, huzurun öncüsü olacak. 31 Mart seçimlerinde halkımızın desteği ile iş başına geldiğimizde betona değil halka, ranta değil vatandaşa yönelik projeler ve şeffaf yönetim anlayışını ortaya koyacağız” ifadelerini kullandı.
Saraçoğlu, “Katılımcı bir yönetimle, vatandaşımızı, belediye yönetiminde söz sahibi yapacağız. Onlarla birlikte, onların beklentilerini dikkate alacağız. Odağında insanın, olmadığı hiçbir iş başarıya ulaşamaz. Bu düşünceden hareketle Millet İttifakı olarak, bu ülkeyi kuran parti olarak geçmişten aldığımız güçle belediyelere, Amasya’ya talibiz. Bu amaç ve gayretle vatandaşın yüreğinde, gönlünde, vicdanında yer edineceğimize inancımız var. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Belediyeye geldiğimizde kimseyi işinden gücünden etmeyeceğiz, işçilerimize en az 2200 TL den başlayan maaşları vereceğiz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle