logo

reklam

Saraçoğlu; ‘ÖNCE İNSAN DİYEN BİR YÖNETİM VAAT EDİYORUM’

CHP Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu, Amasya’da kadınların, çocukların, engellilerin ve her kesimden Amasyalının kendini özgür, mutlu ve huzurlu hissettiği ve seslerinin dinlendiği bir yönetim vaat ediyorum. Benim hayalimdeki Amasya, sadece insanlara değil, sokak hayvanlarına ve doğal yaşama da özen gösteren bir Amasya’dır.”
CHP Amasya Belediye Başkanı A. Serpil Saraçoğlu seçim çalışmalarında halkı dinliyor, sohbet ediyor. Saraçoğlu seçim Amasya seçimi olduğunu ve martın sonu Amasya’ya bahar geleceğini söyledi.
Serpil Saraçoğlu, 31 Mart seçimlerinde Çok kararlı bir süreç yaşayacağız. Aynı zamanda erdemli, özenli ve ahlaklı bir süreci bütün Amasya’ya yaşatacağımızdan emin olabilirler. Bu yönüyle hazırlıklarımızın Amasyalıların geleceği için en üst seviyede en değerli vatandaş hazinesiyle bu ilin yaşayanların içinde olduğu sürecin hep birlikte yönetileceğinden kimsenin şüphesi olmasın.” Saraçoğlu, En doğru kararı vereceğini bildiğimiz Amasyalılarla yeni başlangıcı ve yeni dönemi, yeni sözlerin söylendiği bir süreci hep birlikte paylaşacağımızı söyleyerek Serpil Saraçoğlu olarak Amasyalıların huzuruna çıkmış bulunmaktayım. Bu kavramlarla Amasya’da oluşturacağımız sevgi ve saygı ortamıyla Amasya’da yaşayan herkesin kalbini kazanmaya geldiğimizi belirtiyorum.” dedi.
Biz Amasya’yı, menfaat gruplarıyla değil Amasya halkıyla beraber yönetmek için yönetime talibiz ve mutlaka alacağız diyen Saraçoğlu, “Benim Amasya’ya çok basit bir vaadim var. Ben, Amasya’ya özenli bir yönetim vaat ediyorum. Büyük ya da küçük demeden Amasya için yapılacak her işi özenli yapmanın, atılacak her adımı özenle atmanın sözünü veriyorum. İnsanlara değer veren, insana özen gösteren ve ‘önce insan’ diyen, ayrımcılık yapmaksızın tüm Amasyalılara aynı ölçüde özen gösteren bir yönetim vaat ediyorum. Ben Amasya’ya yeni nesil bir belediyecilik vaat ediyorum.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle