logo

reklam

Saraçoğlu; SEN BEN YOK MİLLET İTTİFAKI VAR

Millet İttifakı adayı A. Serpil Saraçoğlu, “Kimseyi ötekileştirmeden, yandaşa değil vatandaşa hizmet edeceğiz.” dedi. Saraçoğlu, Tüm hemşerilerime söz veriyorum bir kesimin değil, her kesimin, herkesin belediye başkanı olacağım. Vatandaşlarımıza ilgilerinden de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu desteklerin, umutlarının ve inançlarının karşılığını hizmetlerimizle vereceğimizden hiçbir hemşerimin şüphesi olmasın” dedi.
İYİ Parti ve CHP’nin Millet İttifakı adayı olarak Amasya Belediye Başkan Adayı gösterilen A. Serpil Saraçoğlu, seçim çalışmalarını sürdürdü. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulunan başkan adayı Saraçoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
Saraçoğlu, Amasyada sen ben yok CHP ve İYİ Parti’nin öncülüğünü yaptığı ve milletle buluşulan millet ittifakı var”, hep beraber Amasya’yı kazanmak için çalışacaklarını belirterek, “Amasya artık değişim istiyor yeni ve genç yüzler görmek istiyor bizde bu tarife uyuyoruz, Amasya’lı hemşerilerimiz bize karşı beklentilerin üstünde ilgi gösteriyor. Allahın izniyle 31 Mart’ta sandıklardan zafer ile çıkacağız.” dedi.
Saraçoğlu, “Siyasette başarı seçilmek değil, seçildikten sonra herkesin belediye başkanı olarak hareket etmek ve herkesin gönlüne girmektir. Çünkü bizim iddiamız bütün etnik kökenden gelenlerin, siyasi düşünceden gelenlerin ve bize oy veren veya vermeyen herkesin milletvekili olacağız ve onları belediye başkanlığı makamında temsil edeceğiz dedik ve o yolda yürüyoruz. Bu çalışmaların sonucunda etnik ve siyasi köken göre oy veren veya vermeyen diye ayrım yapmadığımız için Amasya’da şimdi yeni bir başarı hikayesine, yeni bir döneme ve yeni bir umuda yürüyoruz. Amasya belediye başkanlığına yürüyoruz. Türkiye’de CHP ile İYİ Parti arasında bir ittifak var. Bu ittifak Amasya’da bir güneş gibi doğacak.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle