logo

reklam

SARAÇOĞLU; Vaat adayı değil, hizmet adayıyım

Vaat adayı değil, hizmet adayıyım
CHP Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu, “Biz her siyasi görüşten yurttaşlarımızın oylarını almak istiyoruz. Asla kötülemeden, karalamadan siyaset yapıyoruz. Amasya’ya bir çivi çakmış herkese teşekkür ediyoruz. Ama biz ufkunu açmış, yüzünü açmış bir Amasya oluşturmak için, sosyal demokrat belediyecilik anlayışını oluşturmak istiyoruz” dedi.
Saraçoğlu, ‘Vaat adayı değil hizmet adayı’ sloganıyla yola çıktıklarını ifade ederek, “Amasya’yı daha da geliştirmek için insan odaklı projelerimizle halkımıza hizmet etmeye geliyoruz. Biz çalışacağız hizmetlerimiz konuşacak” dedi.
Saraçoğlu, Bu mahalli seçimlerde kişi önemli. Bu işi parti meselesi haline getirmek yanlış. Rakiplerimiz işi particilik sürecine taşımaya çalışıyorlar ki hiç alakası yok. Hele hele Amasya’ya hizmet gelmesi için hükumete ihtiyaç yok. Zaten yasalar ortada. Belediyeler iller bankasından nüfusa oranla şu kadar alacak diyor. Biz kişilerin becerisi ve kabiliyeti ile bu işin yapılacağını göstereceğiz” dedi.
Amasya’da her siyasi görüşten vatandaşa hitap eden bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini bildiren Serpil Saraçoğlu, “Sloganımızı, ‘Vaat adayı değil hizmet adayı’ olarak belirledik. Bu yüzden ‘Martın sonu bahar’ diyoruz.” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.